До кінця 2022 року українці збідніють через затяжну війну

ЕКОНОМІКА
18 травня, 07:56
До кінця 2022 року українці збідніють через затяжну війну

Рівень життя та суспільного добробуту в Україні вперше за роки незалежності зазнає нищівного падіння у зв'язку з російською агресією.

Таку думку висловив співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" Сергій Фурса, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Авторитетний вітчизняний економіст переконаний, втрати українського народного господарства через війну – неминучі, збідніє 9 із 10 громадян.

«Чим довше триватимуть бойові дії, тим глибшою ставатиме криза. Я оперою даними ООН, які стверджують: фінансова ситуація країни, що веде війну, погіршуватиметься. Базовий прогноз на сьогодні невтішний – наш ВВП впаде мінімум на 30% річних. Ми з колегами певні, без західної підтримки, нам буде важко відновити сталу роботу економіки, і це за умови, що війна завершиться цього року. Якщо ж ні, то на нас чекають темні часи», – зазначив Сергій Фурса.

Водночас співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" додав, на сьогодні вже спостерігається зростання рівня безробіття, деякі вітчизняні підприємства знищені окупантами або закрилися, споживацький попит істотно зменшився.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що повномасштабне воєнне вторгнення російської федерації перетворило Україну на найбіднішу країну в Європі.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Економіка
Війна – це не тільки про втрати на полі бою, а й про втрати в економіці, причому, для всіх нас із вами, шановні українці.
26 травня, 07:01
Економіка
Розгортання повномасштабних бойових дій напівмісяцем від Житомирщини до Миколаївщини відгукнеться небаченим колапсом економіки.
09 травня, 07:00
Опінії
Стрімкий розвиток інформаційних технологій, на подив багатьох дослідників, віддаляє людство від прогресу, сприяючи отупінню населення.
15.10.2021, 17:57
Опінії
Більшість проблем сучасного людства мають гуманітарний характер, а їхнє вирішення пов'язано з правильними оцінками реальності.
01.01.2021, 11:48
Новини
28 грудня на дорогах буде небезпечно.
27.12.2020, 16:15
Політика
Опираючись на дані графіка захворювання, експерт дав кілька прогнозів.
16.11.2020, 16:45