Фінський народ підтримує Україну, а влада Фінляндії прикриває путінські тили

СВІТ
16 березня, 17:09
Фінський народ підтримує Україну, а влада Фінляндії прикриває путінські тили
Фото: YLE

Подвійні стандарти для корумпованої еліти країн ліберально-демократичного Заходу – норма, адже вона роками харчується з рук Кремля.

Свідченням цього є намагання громадських активістів фінляндського міста Котка провести декомунізацію на тлі повномасштабного вторгнення путінської орди в Україну.

Такі відомості надав провідний суспільний мовник північноєвропейської країни "Yle", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що громадськість Котки вимагає від місцевої влади прибрати погруддя українофоба Владіміра Лєніна та перейменувати однойменну вулицю на честь 6-го Президента України Володимира Зеленського.

Головною причиною проведення нагальної декомунізації вказано "багаторічний зовнішньополітичний тиск СССР на незалежну Фінляндію" та "неспровоковану воєнну агресію" у 1939-1945 роках.

Натомість муніципальна рада Котки, більшість в якій належить лівим і лівоцентристським партіям, навідріз відмовляється прибрати боввана Лєніна і перейменовувати вулицю "на догоду тимчасовій політичній кон'юнктурі".

«Станом на тепер ми не бачимо потреби демонтувати пам'ятник. А всі розмови про те, що СССР пригнічував Фінляндію впродовж минулого століття вигадки, висмоктані з пальця. Історична пам'ять не має підлаштовуватися під політику», – прокоментували ситуацію у пресслужбі муніципальної ради.

Фактично, окремі представники влади у Фінляндії взялися відбілювати злочинний совєцький режим і його спадок на власній землі, забувши про загублені життя своїх пращурів під час Другої світової війни, не кажучи про намагання показати фінам сучасну путінську диктатуру крізь викривлену призму кремлівської пропаганди.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", будь-які, особливо підкилимні, перемовини з московитами безглузді та абсолютно аморальні.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Цей тиждень – останній перед 9 травня. Ця дата – серцевина "руского міра", її знищення потребує найбільше сили та відваги.
03 травня, 10:22
Світ
Адміністрація західнофінляндської муніципальної громади Турку вирішила демонтувати погруддя "вождю світовому пролетаріату".
30 квітня, 07:09
Світ
Російська "п'ята колона" з-поміж жителів Таллінна і Нарви опинилася у складному становищі, через дії кремлівського щура в Україні.
29 квітня, 08:37
Кримінал
Слуги Феміди Литовської республіки розпочали розгляд позову родичів жертв подій 13 січня 1991 року проти Міхаіла Горбачова.
28 березня, 21:24
Історія
Більшовицькі окупанти ніколи не були винахідниками чи творцями, радше вмілими крадіями, котрі запозичували чуже, називаючи своїм.
07 січня, 11:16
Світ
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
27.10.2021, 12:43