ФСБ арештувала біженку з України у Самарі

КРИМІНАЛ
10.05.2023, 20:04
ФСБ арештувала біженку з України у Самарі
Фото: Google

Затриманій російськими силовиками у місті-мільйоннику на березі Волги українців типово інкримінують "екстремізм і тероризм".

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Федеральній службі (не)безпеки оприлюднив телеканал "Дождь", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, неназвана громадянка України, котра опинилася у Самарі як біженка, звинувачена у «підготовці замаху на вбивство організаторів антифашистського фестивалю».

Російські карателі стверджують, що наша співвітчизниця нібито збиралася передати кошти для підпалу "невстановленій особі"; її затримали після "закладання у схованку пакета з хімічними компонентами", який 100% підкинули самі співробітники ФСБ.

Також у спецслужбі наголосили, що «в особистих засобах зв'язку жінки виявлено листування з представником однієї з неонацистських бандформувань України, тому станом на тепер проти затриманої розпочато кримінальне провадження».

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відроджена путінським режимом омріяна мільйонами росіянами система ГУЛАГ знову тероризує безневинних українців, особливо нашу малечу.

Читайте також:
Економіка
Задля подальшої ескалації конфлікту Пекін робить ставку на комуністичний протекціонізм. Водночас не забувають китайці й про виснаження РФ.
06:10
Політика
Українські правоохоронці можуть відстежувати пересування українців за кордоном через додаток «Дія».
05 червня, 16:10
Політика
Адвокатка анонсувала введення в Україні «доносів» про «ухилянтів» за винагороду та проникнення військової поліції у житло «ухилянта».
05 червня, 10:45
Опінії
Я був на тій зустрічі журналістів з послами G7. І бачив ох*їння в очах послів, і всіх присутніх.
29 травня, 17:45
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27