ФСБ арештувала біженку з України у Самарі

КРИМІНАЛ
10 травня, 20:04
ФСБ арештувала біженку з України у Самарі
Фото: Google

Затриманій російськими силовиками у місті-мільйоннику на березі Волги українців типово інкримінують "екстремізм і тероризм".

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Федеральній службі (не)безпеки оприлюднив телеканал "Дождь", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, неназвана громадянка України, котра опинилася у Самарі як біженка, звинувачена у «підготовці замаху на вбивство організаторів антифашистського фестивалю».

Російські карателі стверджують, що наша співвітчизниця нібито збиралася передати кошти для підпалу "невстановленій особі"; її затримали після "закладання у схованку пакета з хімічними компонентами", який 100% підкинули самі співробітники ФСБ.

Також у спецслужбі наголосили, що «в особистих засобах зв'язку жінки виявлено листування з представником однієї з неонацистських бандформувань України, тому станом на тепер проти затриманої розпочато кримінальне провадження».

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відроджена путінським режимом омріяна мільйонами росіянами система ГУЛАГ знову тероризує безневинних українців, особливо нашу малечу.

Читайте також:
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22