Генеральний інспектор Пентаґону запустив сайт із нагляду за допомогою Україні

ПОЛІТИКА
20.03.2024, 21:33
Генеральний інспектор Пентаґону запустив сайт із нагляду за допомогою Україні
Фото: The Hill

Трампівське угруповання у Конґресі США змусило чиновників заокеанського міністерства оборони ініціювати тотальний моніторинг за діями Києва.

Про це повідомило американське видання The Hill із посиланням на пресслужбу Пентаґону. Для перевірки та нагляду відкрито спеціальну мережеву сторінку Ukraine Oversight, яка допоможе вимогливим конґресменам виявляти факти корупції чи крадіжки.

Новий вебсайт, запущений у координації з офісом генеральних інспекторів Державного департаменту США та Агентства США із міжнародного розвитку. Безпосереднім наповненням займаються співробітники американського міністерва оборони.

Генеральний інспектор Пентаґону Роберт Сторч у своїй заяві сказав, що «Ukraine Oversight — це зручний універсальний інструмент. Будь-хто з охочих може дізнатися більше про наші великі зусилля щодо нагляду за використанням доларів платників податків для допомоги США Україні».

Республіканці (перш за все трампісти — прим. ред.) вже давно порушують питання про мільярди доларів, що спрямовуються на підтримку боротьби українців за свою свободу і державність. Офіс Сторча виявив деякі проблеми із відстеженням допомоги Україні, хоча кричущих випадків марнотратства, шахрайства чи нецільового використання не знайдено.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що уряд США пообіцяв продовжити підтримувати Україну. Наступні пакети військової допомоги будуть значно меншими через перепони у вигляді трампістів.

Читайте також:
Війна
Україна отримає від Бельгії додаткові F-16, на заміну яким до країни вже почали надходити перші винищувачі п’ятого покоління F-35.
06:35
Війна
Грецький уряд планує передати Україні 60 самохідних гаубиць M110A2 калібру 203 мм, 150 тис. снарядів та тисячі ракет.
04 жовтня, 16:45
Війна
За програмою Purl вдалося залучити більш ніж $2 млрд на купівлю американської зброї для України.
16 вересня, 21:05
Війна
Німеччина профінансує виробництво українськими підприємствами кількох тисяч далекобійних дронів різних типів.
10 вересня, 06:35
Війна
Німецький оборонний концерн Rheinmetall посилить військову підтримку України.
09 вересня, 08:20