Греко-римські борці з'їхалися на зональний чемпіонат України до Лубен

СПОРТ
22 лютого, 06:09
Греко-римські борці з'їхалися на зональний чемпіонат України до Лубен
Фото: Гребінка

Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба Лубенської міської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що на зональний чемпіонат України з греко-римської боротьби з'їхалося 100 кадетів із Полтавщини, Київщини, Чернігівщини та Сумщини.

Щиро тішимося, що серед переможців — наші земляки 2009-2010 років народження. Вони здобули лідерські позиції у своїх вагових категоріях:

  • 1 місце в юних мешканців Гребінки Матвія Кохна (52 кг) і Михайла Гнатенка (85 кг);
  • 2 місце зайняв житель Лубен Роман Коломієць (62);
  • 3 місце у лубенця Іллі Дорогопулька (38 кг) та уродженця Гребінки Максима Клижка (68 кг).
Всі переможці та призери отримали медалі й грамоти, — відзвітували у Лубенській міськраді.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», жіноча збірна з боротьби під керівництвом Володимира Євонова стала першою на чемпіонаті Європи у Бухаресті. Вітаємо наших спортсменок!

Греко-римські борці з'їхалися на зональний чемпіонат України до Лубен_1
Греко-римські борці з'їхалися на зональний чемпіонат України до Лубен_3
Греко-римські борці з'їхалися на зональний чемпіонат України до Лубен_5
Читайте також:
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25
Життя
Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.
06.12.2023, 14:26