Громада Сенчанської ОТГ знову перекрила дорогу через бездіяльність влади

ПОЛТАВА
25.10.2021, 17:12

25 жовтня 2021 року жителі Сенчанської територіальної громади перекрили автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.

Як попередньо й анонсував «Останній Бастіон», на акцію протесту вийшли мешканці Сенчанської територіальної громади, які вкрай незадоволені бездіяльністю Агентства місцевих доріг, а також представників районної та обласної влади.

Внаслідок жахливого стану дороги Лохвиця-Миргород (особливо на ділянках поряд з с. Сенча та с. Вирішальне) по ній відмовляються їздити не лише перевізники, але й швидка. Таким чином, новостворені громади виявляються "відрізаними" від світу.

Нагадаємо, що перша акція відбулася ще 24 грудня 2019 року, коли понад дві сотні осіб перекрили дорогу. Ми оприлюднювали ці події на нашому сайті. З того часу їх питання не вирішено, хоча місцева влада обіцяла навести лад.

Напередодні нової акції журналіст "Останнього Бастіону" зателефонував очільнику Полтавської області Синєгубову Олегу, але він не зрозумів суті поставлених питань та перенаправив нас до своєї прес-служби.

Протягом понеділка, 25 жовтня 2021 року, ми намагалися додзвонитися до його прес-секретаря Максима Ковальова, проте, як виявилося, легше вийти на зв'язок із самим головою Полтавської ОДА, ніж його підлеглими...

Подібне відношення влади до проблем жителів Сенчанської територіальної громади не додає оптимізму з приводу вирішення їх питання. Тож, скоріш за все, перекриття дороги відбудеться знову, а ми й надалі будемо об'єктивно висвітлювати це питання на наших інформаційних ресурсах.

Читайте також:
Позиція
Зелені фахівці розпочали ремонт вулиць Полтави.
04 грудня, 15:45
Кримінал
Йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
16 листопада, 09:42
Політика
Новим очільником військової адміністрації призначено Філіпа Проніна.
10 жовтня, 17:17
Полтава
Туди поїдеш голову зламаєш, туди поїдеш ноги поламаєш, а ще поїдеш зламаєшся весь
14 серпня, 19:44
Виміри
Іван Баканов, колаборант та зрадник, наприкінці червня отримав у Полтаві свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю
17 липня, 15:50
Виміри
Як Олександр Біленький та Сергій Бєлашов знищили комунальне підприємство "Полтавафарм"
11 квітня, 15:45