КНР уже оголосила Владивосток своїм внутрішнім портом

СВІТ
18.05.2023, 17:09
КНР уже оголосила Владивосток своїм внутрішнім портом
Фото: Xindemarine News

За мовчазної згоди московського Кремля Пекін планомірно опановує Примор'я з подальшим приєднанням за прикладом Гонконґу.

Красномовним свідченням є звістка, оприлюднена головним англійськомовним рупором пропаганди комуністичного Китаю "Global Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, Головне митне управління КНР оголосило Владивосток "транзитним портом для внутрішньої торгівлі", завдяки чому вантажі, які відправляються з однієї китайської провінції іншої, проходитимуть без жодних митних процедур.

Рішення набирає чинності з 1 червня поточного року і торкнеться товарів, котрі випливають з Північного Сходу Китаю і Північної Кореї (так звана КНДР – прим. ред.) на Південь, зокрема у В'єтнам та Індонезію.

Якщо раніше з провінції Цзилінь, що межує з Росією, вантажі зазвичай вивозилися на протилежний кінець Китаю, долаючи 1000 км до портів Жовтого моря, то тепер їх можна буде везти лише пару сотень кілометрів до Владивостока.

Там контейнери перевантажуватимуться на кораблі та відправлятимуться до одержувача; для КНР можливість скоротити сухопутну частину логістичного маршруту з Північного Сходу на Південь у 5 разів дуже важлива.

Завдяки рішучим крокам товариша Сі Цзіньпіна затверджено стратегічний план щодо відродження промисловості у Північно-Східному Китаї, що передбачає бурхливе зростання виробництва, зокрема і за рахунок поглиблення впливу на досі російські регіони.

При цьому у Пекіні вивчають питання: чи впорається інфраструктура Владивостока зі збільшенням вантажопотоку,  – натомість у Москві мовчать і поки що ніяк не коментують ситуацію.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ресурсна федерація московії остаточно встала з колін аби назавжди лягти під комуністичний Китай; мезальянс на крові відтворено!

Читайте також:
Світ
Прозахідний блок може опинитися сам на сам із китайською загрозою. Найгірше становище в острівної держави зі столицею у Тайбеї.
29 травня, 19:15
Світ
Задля набуття власної національної ідентичності та віддалення від Піднебесної, де панує диктатура, острівна країна обрала шлях декитаїзації.
28 квітня, 07:00
Світ
Острівна країна висхідного сонця знову мілітаризується. Головними точками потенційної ескалації є 3 західні сусіди: РФ, КНДР і КНР.
11 квітня, 06:02
Політика
Попри публічні жонглювання Сі Цзіньпіна миролюбною риторикою, Пекін вишколює армію. У Тайбеї побоюються, що китайці спробують напасти.
05.12.2023, 21:45
Світ
Китай все частіше вдається до провокацій щодо країн, які вважає своїми конкурентами. Військове керівництво США обурене.
28.10.2023, 17:21
Політика
Диктаторський режим із центром у Пекіні майже рік наживається на крові українців, сприяючи російській геноцидній війні на Сході Європи.
12.02.2023, 21:36