Командувач армії Естонії закликав Захід завершити розвал Росії

СВІТ
23.04.2023, 20:05
Командувач армії Естонії закликав Захід завершити розвал Росії
Фото: Останній Бастіон

Ресурсна федерація московії в її нинішньому вигляді завжди буде небезпечною для сусідів і цілого світу, хай би там що не казали у Кремлі.

Саме тому Росію важливо дезінтегрувати та фрагментувати заради колективної глобальної безпеки, переконаний командувач Силами оборони Естонії генерал Мартін Герем.

Про це військовослужбовець дружньої нам балтійської республіки публічно заявив у телевізійній програмі "Hommik Anuga", відповідаючи на запитання, що могло б змінити поведінку країни-агресорки.

Генерал Мартін Герем оптимістично наголосив, що головним і без перебільшення сприятливим результатом війни в Україні має бути розпад Росії на цілу низку дрібніших держав, бо інакше хорошого кінця конфлікт не матиме.

«Будьмо відвертими, Росія більше не повинна бути такою великою і могутньою країною, яка вважає, що має право робити що завгодно. Росія повинна просто розпастися на різні маленькі держави, які не мають стільки влади й стільки амбіцій, бо інакше, повторюю, я не бачу". доброго кінця війні в Україні. По суті, ми сьогодні все більше і більше рухаємось у бік ізраїльської ситуації. Це означає, що ми весь час готові до того, що щось почне відбуватися, але спокійніше ставати ніяк не буде», – висловився командувач Силами оборони Естонії.

На думку шановного пана генерала, невдачі московитів на полі бою в Україні не зменшать бажання Росії й надалі нападати на сусідів, а навпаки, можуть його посилити, як це вже було в історії з німцями.

«Росіяни довели українців до того, що українці не можуть зупинитися до простого виходу на свої кордони. А це означає, що українці завдадуть ще більших збитків росіянам. Росіяни внутрішньо також бачать це і, якщо ви – велика держава, яка зазнали поразки від українців, яких принижували у своїх ЗМІ, як ви поведете себе після цього? Звісно, знову десь підете себе показувати, і в цьому відношенні я не бачу, щоби цей конфлікт закінчився, поки Росія повністю не зміниться, бажано перш за все територіально», – підсумував Мартін Герем.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26
Війна
Яким може бути договір із росією щодо припинення війни? Як мінімум, окупація всього Лівобережжя, роззброєння ЗСУ і тотальний геноцид.
12 лютого, 07:12
Економіка
Біда вітчизняних політиків у тому, що уявлення про Китай засновані на заявах профанів, а не аналізі робіт істинного марксиста товариша Сі.
04 лютого, 13:00
Опінії
Адже РФ воюватиме доти, доки у неї буде кубишка із нафто-газо-доларів. Прикро, що світовий істеблішмент не чухається у цьому напрямку...
21 січня, 17:19
Економіка
Наші гонорові західні сусіди, котрим як росіянам муляє історія, воліють користати з жертви агресії. Варшава відверто заграє з вогнем.
07 січня, 18:02
Опінії
Спочатку слід визнати, що детальні, пропрацьовані та якісні плани на цей рік будуть дієві лише на оперативному і тактичному рівні. Все!
02 січня, 19:43