Корінні народи росії відмовляються бути «русскімі»

СВІТ
16.04.2022, 07:51
Корінні народи росії відмовляються бути «русскімі»
Фото: Facebook

Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.

Відомості про це власники компанії оприлюднили на корпоративній Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що починаючи з 24 лютого 2022 року Кремль посилив дискримінаційні практики проти корінних народів усередині самої росії, насаджуючи "православний русскій мір".

Увага! Для розуміння ситуації, яка склалася, подаємо заяву етнобренду "4 Oirad" мовою оригіналу:

«Мы – нерусские! И мы гордимся своим именем: Ойрат, Саха, Бурят, Татар, Башкорт, Эрзя, Хакас, Удмурт... Мы  – граждане российской федерации, но мы не русские. Наши народы сталкивались с насильственной русификацией, христианизацией, запрещением языка и культуры, депортацией и геноцидом. И мы все равно не отрекаемся от своего имени. У нас свой "нерусский мир".

Нам не сдают квартиры в Москве и Санкт-Петербурге, в метро говорят "чурки", не уважают нашу религию. Нас можно безнаказанно обзывать "врагами народа и предателями". Мы граждане второго сорта в собственной стране. Хальмгуд, Сиврин цагиг бичә марттн!».

Водночас калмики та представники інших уярмлених етносів росії (якути, хакаси, інгуші, аварці, чуваші тощо) до тепер ніяк не висловилися з приводу кремлівської агресії проти України.

Натомість в Асоціації фіно-угорських народів виступили з рішучою підтримкою дій російської армії, пообіцявши, у разі потреби, забезпечити орду ґвалтівників, убивць і мародерів новим "гарматним м'ясом".

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, тільки лідери башкирського національного руху закликали одноплемінників не брати участі у війні проти України.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.
20 січня, 17:30
Світ
Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.
01.12.2022, 09:18
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16.04.2022, 19:13
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09.02.2022, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14.01.2022, 13:42