Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави

ПОЛТАВА
31 січня, 13:13
Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави

І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.

Поки жителі обласного центру зводять кінці кінцями, рахуючи до зарплати кожну копійку, у Полтавській філармонії частували наїдками представників самопроголошеного (прости Господи – прим. ред.) бомонду.

Свідченням цього є музичний вечір сиру та вина, про який медіаагенція "Останній Бастіон" повідомляла днями раніше, що відбувся 27 січня.

Вказаний захід відвідало чимало гостей, впізнаваних і не дуже: австрійський підприємець Томас Бруннер, депутати міської ради Юлія Городчаніна і Катерина Бабіч, генеральний директор полтавського автоагрегатного заводу Андріан Литовченко, директор краєзнавчого музею Олександр Супруненко та інші, яких не варто і згадувати.

Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави_1
"Полтавському бомонду" аби поїсти та попити
Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави_3

Зауважимо, що Полтавська обласна філармонія нині займає будівлю колишньої Великої хоральної синагоги, збудованої в 1856 році суто для ритуальних потреб юдейської громади міста.

Прикметно, але 27 січня в Україні вшановували пам'ять жертв Голокосту, тому, очевидно, подібний вечір є ніщо інше як обрядове дійство в ім'я Мамони, до служіння якому постійно закликають ортодоксальні євреї.

Особливу атмосферу "хліба з видовищами" передають наведені нижче вигуки самих присутніх, котрі, ймовірно, входять до таємного масонського товариства:

«Як на базарі», – жартівливо прокоментував юнак у синій сорочці.

«Сто фоток і хто зна шо», – розчаровано говорить жінка у білій сукні своєму супутнику.

«А є вино?», – крізь гамір запитує Томас Бруннер ведучого.

«Томасе, Ви не повірите – тут скрізь вино!», – відповідає той.

Звісно, що карантинних правил і норм у приміщенні філармонії також ніхто не дотримувався, адже бенкетувальникам було явно не до того.

Фактично, один з осередків культурного життя Полтави руками підприємливих ділків і за прямою вказівкою місцевої влади перетворено на "илітний притон", де "добре заробляти таким чином гроші" та де "можливо з часом, публіка ставатиме все різноманітнішою".

Ось тільки "високе" мистецтво навряд чи буде доступнішим для звичайних полтавців, яких на вказаному заході ми не помітили, а ви?!

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чинний голова Опішнянської громади вирішив показати недолугим виборцям сенс celebrity-життя.

Коронавірусний бенкет у колишній хоральній синагозі Полтави_5
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Книги
Першими на черзі будуть малі твори Іммануїла Канта різних років, до тепер невідомих українськомовному читачу.
24 травня, 19:27
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Життя
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
Полтава
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52