Кремль насильно «русифікує» окуповану Абхазію

СВІТ
16.09.2021, 08:01
Кремль насильно «русифікує» окуповану Абхазію
Фото: Google

У Тбілісі обурені повним переходом освітніх закладів Ґальського району окупованої РФ Абхазії на російську мову навчання.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сторінці державного міністра Грузії з питань примирення і громадянської рівноправності у Facebook.

Грузинські урядовці стурбовані методами, які сьогодні насильно впроваджуються абхазькими сепаратистами та їхніми кремлівськими кураторами у сфері освіти.

«Ми можемо говорити про свідомі утиски прав дітей. Школярам Ґальського району окупованої Абхазії остаточно заборонили вчитися грузинською мовою. Подібні незаконні дії є продовженням багаторічної політики етнічної дискримінації та русифікації, яку проводить окупаційний режим РФ. Її мета — знищення грузинського сліду, будь-якої грузинської присутності на окупованих територіях і повна асиміляція тамтешнього населення», — зазначили у пресслужбі держміністра Грузії з питань примирення і громадянської рівноправності.

Урядовці у Тбілісі додають, проблема з навчанням грузинською мовою актуальна і в Ахалґорському районі непідконтрольної Абхазії, де віднедавна школи також перейшли виключно на російську.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", півмільйона "мертвих душ" Владіміра Путіна виявили в окупованій Інгушетії.

Читайте також:
Кримінал
На новоокупованих територіях репресії набувають усе нових і нових обертів, росіяни не цураються практикувати методи чекістів і ґестапівців.
02 серпня, 08:18
Світ
рф має намір отримати частину грузинського курорту Бічвінта
26 липня, 16:52
Політика
Чи може росія повторити концепцію "народних республік" в умовах 2022-го? Швидше ні, аніж так.
16 липня, 09:27
Війна
Колишній народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький організовує "референдуму" щодо приєднання до ресурсної федерації.
15 липня, 07:09
Війна
За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.
10 липня, 18:18
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00