Кремль насильно «русифікує» окуповану Абхазію

СВІТ
16 вересня, 08:01
Кремль насильно «русифікує» окуповану Абхазію
Фото: Google

У Тбілісі обурені повним переходом освітніх закладів Ґальського району окупованої РФ Абхазії на російську мову навчання.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сторінці державного міністра Грузії з питань примирення і громадянської рівноправності у Facebook.

Грузинські урядовці стурбовані методами, які сьогодні насильно впроваджуються абхазькими сепаратистами та їхніми кремлівськими кураторами у сфері освіти.

«Ми можемо говорити про свідомі утиски прав дітей. Школярам Ґальського району окупованої Абхазії остаточно заборонили вчитися грузинською мовою. Подібні незаконні дії є продовженням багаторічної політики етнічної дискримінації та русифікації, яку проводить окупаційний режим РФ. Її мета — знищення грузинського сліду, будь-якої грузинської присутності на окупованих територіях і повна асиміляція тамтешнього населення», — зазначили у пресслужбі держміністра Грузії з питань примирення і громадянської рівноправності.

Урядовці у Тбілісі додають, проблема з навчанням грузинською мовою актуальна і в Ахалґорському районі непідконтрольної Абхазії, де віднедавна школи також перейшли виключно на російську.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", півмільйона "мертвих душ" Владіміра Путіна виявили в окупованій Інгушетії.

Читайте також:
На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.
вчора, 15:45
Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса
25 жовтня, 17:26
Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.
19 жовтня, 14:45
Тільки під час останньої велелюдної акції в Сімферополі окупанти затримали 53 людини.
13 жовтня, 16:14
Це дискримінація і приниження українського народу.
11 жовтня, 14:59