Кремль підкупив спецслужби Італії для порятунку сина олігарха Усса

КРИМІНАЛ
24 березня, 20:09
Кремль підкупив спецслужби Італії для порятунку сина олігарха Усса
Фото: Repstatic.it

Брудні гроші російського окупаційно-терористичного режиму все ще творять дива у Старому світі, допомагаючи уникати правосуддя.

Йдеться про кримінальну справу, порушену проти сина олігарха Алєксандра Усса – 41-річного Артьома Усса, – передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Corriere della Sera".

Як вдалося з'ясувати, російська підкилимна дипломатія досі доволі сильна, бо здатна на підкуп спеціальних служб, залишивши навіть зв'язки у мафіозних структурах Апеннін.

За інформацією від джерел наших європейських колег у міланській поліції, попри носіння електронного браслета на нозі Артьому Уссу дали втекти – країну ця підсанкційна особа, ймовірно, покинула напередодні на приватному літаку, вилетівши з аеропорту "Лінате".

«Син губернатора Красноярської області й олігарха Алєксандра Усса зник із-під домашнього арешту наступного дня після того, як суд схвалив його екстракцію до США. Таке неможливе ні без допомоги місцевих спецслужб, ні без участі російських. Станом на цю мить правоохоронці шукають місцеперебування Артьома Усса. Але сам факт втечі ставить багато питань щодо впровадження російської корупції у тіло європейської юстиції», – коментують ситуацію на шпальтах видання "Corriere della Sera".

Звинувачується 41-річний бізнесмен Усс і ще кілька людей із його оточення у відмиванні коштів, обході санкцій та шахрайстві щодо американських компаній, а також у продажу РФ секретних технологій, винайдених у США, через посередників у третіх країнах.

«Угруповання, очолюване Артьомом Уссом, створило невеликі офшорні компанії в Європі, на Близькому Сході та в Азії, які переконували виробників в Америці, що вони продають їхню продукцію в юрисдикції не під санкціями. Вони фальсифікували сертифікати та одержувачів. Зрештою, товари відправлялися клієнтам до Росії», – уточнюють італійські журналісти.

Крім того, Усса-молодшого звинувачують у незаконному заробітку від продажу венесуельської нафти, яка кілька років знаходиться під санкціями, а також у шахрайстві щодо великих американських банків.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", уродженець Львова і за сумісництвом гаманець кремлівського бункерного щура не полишає у спокої Україну, бо Міхаілу Фрідману до смаку підкилимні інтриги.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Геополітична картина світу, так старанно збудована за 23 роки кремлівським бункерним щуром руйнуватися. Його союзники тануть на очах.
24 березня, 17:44
Кримінал
У Міжнародний день захисту дітей окупанти розпочали нову хвилю масового вивезення школярів із південних районів Херсонщини та Запоріжжя.
01 червня, 18:37
Кримінал
У "кращих" традиціях сталінської диктатури путінський режим довів свою кровожерливу українофобію, переплюнувши антисемітизм гітлерівців.
31 травня, 18:24
Кримінал
Кремлівський режим стверджує, що у тимчасово загарбаних від 24.II.2022 регіонах України, видав не менше 1,5 мільйона російських паспортів.
30 травня, 20:08
Кримінал
Печерський районний суд міста Києва зобов'язав ДБР розпочати досудове розслідування щодо державної зради Зеленського
30 травня, 12:10
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35