Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя

ВІЙНА
22.10.2022, 09:29
Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя
Фото: 17 окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка

Село за селом, містечко за містечком поступово Сили оборони України провадять планову деокупацію Миколаївщини і Херсонщини від росіян.

Відповідний фотозвіт із зони ведення бойових дій на Півдні оприлюднила у Facebook пресслужба 17 Окремої танкової "Криворізької" бригади імені Костянтина Пестушка.

Українські захисники з усмішками на скривавлених і закопчених від блискавичного наступу у степу обличчях випромінюють сталеву впевненість та віру у себе, Батьківщину і нашу спільну перемогу над агресором.

«Воїни 17 Окремої танкової бригади у взаємодії з іншими підрозділами Збройних Сил України впевнено звільняють Україну від погані. З кожним кроком, з кожним знищеним орком та знищеною руснявою технікою наближається вільне, мирне майбутнє. За нами перемога. Слава ЗСУ!», – повідомили у 17 ОТБр.

Водночас танкісти уточнюють, обслуговування техніки та зброї є запорукою їхньої бездоганної роботи, надаючи не аби якої впевненості й мотивуючи воїнів не зупинятися, а нищити ворога до самих кордонів України.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські військовики показали знищення колони окупантів за допомогою безпілотника від литовців.

Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя_1
Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя_3
Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя_5
Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя_7
Криворізькі танкісти з 17 бригади показали звільнене Правобережжя_9
Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46