Лікар Комаровський кинув виклик «президенту Голобородько»

ПОЛІТИКА
30.10.2021, 13:06
Лікар Комаровський кинув виклик «президенту Голобородько»
Фото: Google

Українцям варто запастися попкорном, бо на ТБ розгортається нове епічне шоу за участі педіатра із Харкова і шоу-мена із Кривого Рогу.

Так на своїй сторінці у Facebook коментує заяви Євгена Комаровського на адресу Володимира Зеленського відомий капелан отець Дмитро (Поворотний).

За словами священника Православної Церкви України, який з весни 2014 року займається волонтерством, чим довше "ґарант" Конституції перебуває у "теплій ванні", тим швидше втрачає відчуття приналежності до реальності.

«Ось вам чергова шютка-95. Нині спостерігаємо епічєскій батл – Комаровський vs Зеленський, шоу "Школа доктора Комаровского" vs шоу "Квартал 95". Хто переможе  – лікар чи комік, чиє шоу? Хто кому виклює глаз і чи виклює!? Тепер суспільству замість тези "стадіон, так стадіон" нав'язали "телевізор так телевізор". Батл буде знатний», – підсумовує отець Дмитро (Поворотний).

Священник додає, оскаженіле медійне замилення уваги українців подібними "шоу" – ніщо інше як втілений Гелловін, що захопив владу в країні, на долю якої можновладцям і її глашатаям плювати.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", станом на 30 жовтня 2021 року Зе-влада програє́ війну з коронавірусом.

Читайте також:
Або про черговий викид найвеличнішого ряженого...
17 січня, 08:33
Запорізькі судді на корпоративі заспівали тюремний шансон
13 січня, 15:35
Московія дедалі частіше вдається до послуг буксирів під час переміщення військових кораблів.
09 січня, 17:25
Черговий маразм з боку поплічників Лукашенка
03 січня, 17:06
Зняли не лише російську, а й чеську збірну.
02 січня, 09:11