Ліквідація корупції не обов'язковий пропуск України для членства в ЄС

ПОЛІТИКА
14 вересня, 20:04
Ліквідація корупції не обов'язковий пропуск України для членства в ЄС
Фото: Останній Бастіон

Попри поширену кремлівськими й західним засобами масової дезінформації думку про "тотальну корупцію" в Україні, вона не зруйнувала державу.

На цьому в етері телепрограми "Yle. A-Studio" наголосив лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка і доцент Університету Вільфрида Лорьє у Канаді пан Йоганнес Ремі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, українська нація довела всьому світові, й у першу чергу самій собі, що здатна як оборонятися і успішно відбивати ворожу агресію, так і долати насаджені чужинцями забобони, зокрема з приводу корупції.

«Буду відвертим, корупція є серйозною проблемою в Україні, і це не можна заперечувати. Але є кілька факторів, які показують позитивний прогрес:

  • олігархи вже не можуть розгулювати, як раніше;
  • деякі реформи, які готуються, повинні покращити бізнес-клімат після війни;
  • допомога, призначена для України, не була розкрадена;
  • і, на мою думку, найголовніше, – для членства України в Європейському союзі не обов'язково, щоби країна була вільна від корупції, достатньо, аби тамтешня влада показала, що вона серйозно бореться з корупцією.

Тут потрібен дружній тиск і постійна підтримка західних країн. Якщо комусь незрозуміло, то поясню: українській владі я довіряю набагато більше, ніж владі Суомі. Це пояснюється тим, що діяльність офіційного Києва більше відстежують громадяни та ЗМІ, ніж діяльність Гельсинкі. Затямте це», – зазначив Йоганнес Ремі.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.

Читайте також:
Опінії
Наймаючи собі у радники, потужні менеджери тощо сміття з «Партії Регіонів», ба більше: самий сік Антимайдану, — ввижається Майдан!
19 листопада, 09:33
Політика
Плекання розвитку наявних демократичних інституцій, прав і свобод громадян має бути пріоритетом будь-якої української влади.
20.08.2022, 19:52
Політика
Відповідь риторична, але очевидна: і можна, і треба. Чому? Щоби влада не капітулювала і щоби на тлі бойових дій не скурвилася і не крала.
21.07.2022, 19:38
Політика
Певно, учасникам так званого "Мукачівського котла" не вдасться відсидітися, коли Схід і Південь України охоплені вогнем російської агресії.
06.06.2022, 06:56
Політика
Вільне володіння зброєю зробить життя безпечнішим, адже злочинець спершу, ніж нападати на жертву, тричі подумає, чи має вона пістолет.
25.05.2022, 07:01
Опінії
Гра у референдуми – дуже небезпечна не лише для України. Невже історія з Кримом нічого і кого не навчила?
11.12.2021, 21:21