Ліквідація корупції не обов'язковий пропуск України для членства в ЄС

ПОЛІТИКА
14.09.2023, 20:04
Ліквідація корупції не обов'язковий пропуск України для членства в ЄС
Фото: Останній Бастіон

Попри поширену кремлівськими й західним засобами масової дезінформації думку про "тотальну корупцію" в Україні, вона не зруйнувала державу.

На цьому в етері телепрограми "Yle. A-Studio" наголосив лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка і доцент Університету Вільфрида Лорьє у Канаді пан Йоганнес Ремі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, українська нація довела всьому світові, й у першу чергу самій собі, що здатна як оборонятися і успішно відбивати ворожу агресію, так і долати насаджені чужинцями забобони, зокрема з приводу корупції.

«Буду відвертим, корупція є серйозною проблемою в Україні, і це не можна заперечувати. Але є кілька факторів, які показують позитивний прогрес:

  • олігархи вже не можуть розгулювати, як раніше;
  • деякі реформи, які готуються, повинні покращити бізнес-клімат після війни;
  • допомога, призначена для України, не була розкрадена;
  • і, на мою думку, найголовніше, – для членства України в Європейському союзі не обов'язково, щоби країна була вільна від корупції, достатньо, аби тамтешня влада показала, що вона серйозно бореться з корупцією.

Тут потрібен дружній тиск і постійна підтримка західних країн. Якщо комусь незрозуміло, то поясню: українській владі я довіряю набагато більше, ніж владі Суомі. Це пояснюється тим, що діяльність офіційного Києва більше відстежують громадяни та ЗМІ, ніж діяльність Гельсинкі. Затямте це», – зазначив Йоганнес Ремі.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.

Читайте також:
Опінії
Як можна зруйнувати те, чого від початку не було? Виявляється, навіть це змогли!
01 липня, 07:14
Опінії
Демократія — не тільки слово, це перш за все рівні права й обов'язки всіх без виключення громадян. Але Україна все ще у лапах агентури РФ.
13 червня, 13:46
Опінії
Корупційний Голем породжений гучними розслідуваннями українських журналістів. Він ніяк не похитнувся від заяв Бігусів, Ніколових, Шабуніних.
10 березня, 15:48
Опінії
«Президент Голобородько» та його слуги втратив довіру українського народу. Та чи втратять вони владу після 20 травня 2024 року?
01 березня, 13:45
Опінії
Станом на середину лютого 2024 року фактичним керівником України є особа з офіційною посадою... Єрмака. Голобородько ж — його петрушка.
13 лютого, 13:48
Політика
Треба закінчувати вважати владу «зелених» тупою, боягузливою чи безвідповідальною. На Печерських пагорбах засів хитрий і підступний ворог.
08 лютого, 13:38