Полтава більше не «культурна столиця України»

ПОЛТАВА
28.10.2021, 12:17
Полтава більше не «культурна столиця України»
Фото: Останній Бастіон

(Де)русифікація чи нова манкуртизація?

Віднині мала батьківщина Івана Котляревського і Симона Петлюри – це справжній осередок вкоріненого окупантами малоросійства.

Про це свідчить нещодавнє поповнення фонду Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського головним убором із зіркою артиста Андрія Данилка (він же "Вєрка Сердючка").

Відповідний фотозвіт події оприлюднили на сайті музейної установи, яка підпорядковується обласній державній адміністрації, чиє керівництво активно підтримує подібні заходи.

Зазначається, що переданий вітчизняною акторкою Інною Білоконь елемент концертного реквізиту "Вєрки Сердючки" стане унікальним музейним предметом; однак в якій експозиції він опиниться, ще достеменно невідомо.

Що це, як не спроба підмінити плекання традиційної української культури та нашої спадщини скороминущими псевдоцінностями сьогодення з відверто проросійським змістом?

Адже всім громадянам відома публічна позиція Андрія Данилка – улюбленця Кремля і російського шоу-бізнесу – щодо поточної агресії РФ проти України та окупації частини наших земель східним сусідом.

Можливо, музейне керівництво виконує замовлення Зе-влади по плановому і системному насадженню меншовартості полтавцям, аби ті забули славне минуле своїх предків; але цього не буде!

Також хотілося дізнатися у керівництва Полтавської ОДА і дирекції краєзнавчого музею ім. В. Кричевського, коли фонди установи поповняться трусами та роялем "президента Голобородька", щоби картина малоросійства нарешті стало довершеною.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що свідомих і небайдужих полтавців закликають підтримати створення стінопису на торці житлового будинку по вулиці Соборності, 15.

Полтава більше не «культурна столиця України»_1
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Життя
Про жінок і найдорожче. Порівняльні нотатки про незламних українок і російських самок.
07 травня, 09:08
Політика
Повна відсутність моралі та викривлене світосприйняття стали нормою
21 лютого, 10:25
Полтава
І знову переконуємося, що деяким громадянам України до душі служити Мамоні та гарцювати на кістках замучених жертв нацизму.
31 січня, 13:13
Полтава
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33
Життя
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16
Полтава
...у хворій уяві директора галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка.
30.12.2021, 13:52