Полтава більше не «культурна столиця України»

ПОЛТАВА
28 жовтня, 12:17
Полтава більше не «культурна столиця України»
Фото: Останній Бастіон

(Де)русифікація чи нова манкуртизація?

Віднині мала батьківщина Івана Котляревського і Симона Петлюри – це справжній осередок вкоріненого окупантами малоросійства.

Про це свідчить нещодавнє поповнення фонду Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського головним убором із зіркою артиста Андрія Данилка (він же "Вєрка Сердючка").

Відповідний фотозвіт події оприлюднили на сайті музейної установи, яка підпорядковується обласній державній адміністрації, чиє керівництво активно підтримує подібні заходи.

Зазначається, що переданий вітчизняною акторкою Інною Білоконь елемент концертного реквізиту "Вєрки Сердючки" стане унікальним музейним предметом; однак в якій експозиції він опиниться, ще достеменно невідомо.

Що це, як не спроба підмінити плекання традиційної української культури та нашої спадщини скороминущими псевдоцінностями сьогодення з відверто проросійським змістом?

Адже всім громадянам відома публічна позиція Андрія Данилка – улюбленця Кремля і російського шоу-бізнесу – щодо поточної агресії РФ проти України та окупації частини наших земель східним сусідом.

Можливо, музейне керівництво виконує замовлення Зе-влади по плановому і системному насадженню меншовартості полтавцям, аби ті забули славне минуле своїх предків; але цього не буде!

Також хотілося дізнатися у керівництва Полтавської ОДА і дирекції краєзнавчого музею ім. В. Кричевського, коли фонди установи поповняться трусами та роялем "президента Голобородька", щоби картина малоросійства нарешті стало довершеною.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що свідомих і небайдужих полтавців закликають підтримати створення стінопису на торці житлового будинку по вулиці Соборності, 15.

Полтава більше не «культурна столиця України»_1
Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Як пробудити в людях тваринні інстинкти
30 листопада, 17:31
Згідно з чинною Конституцією (стаття 35), Україна є світською, а не теократичною державою.
09 листопада, 14:00
"Фото сорому", яке демонструє людську бездушність у всій красі...
05 листопада, 10:04
Повалений у центрі Лубен невідомими патріотами пам'ятник більшовику Васілію Чапаєву – "увічнював полеглих героїв Другої світової війни".
29 жовтня, 11:34
Кремлівський "залізний щур" завжди ставив свої цінності та пріоритети вище за інших, особливо, якщо йдеться про гроші.
18 жовтня, 09:37
Грантоїди не полишають спроб криміналізувати будь-яку критику  девіантної статевої поведінки.
19 вересня, 11:48