Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

ВІЙНА
24 березня, 18:56
Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

Російський окупаційно-терористичний контингент зазнав занадто великих втрат у живій силі та техніці, аби здійснити навіть оточення міста.

Про це із зони ведення оборонних дій на Бахмутському напрямку повідомив майор Збройних Сил України фронтовик Максим Жорін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його спостереженнями безпосередньо з передової лінії, наявний коридор (тобто, "дорога життя" – прим. ред.), яким здійснюється постачання населеного пункту, перебуває під цілковитим контролем нашої армії.

«Замкнути кільце навколо Бахмуту у росіян все ніяк не виходить, коридор сполучення ми продовжуємо утримувати. Тому основну увагу росіяни знову зосередили всередині міста. Вони намагаються витискати звідти наші сили.

Попри тисячі чи вже десятки тисяч своїх трупів, русаки не полишають спроб взяти Бахмут. Втрачаючи на кожному напрямку, на кожному метрі ще більше людей. Хоча вони своїх військових і за людей то не рахують», – прокоментував ситуацію на фронті Максим Жорін.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що захисники України контратакують сили РФ під Бахмутом, хоча загроза оточення міста з Півночі та Півдня все ще зберігається.

Читайте також:
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24 листопада, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23 листопада, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17 листопада, 16:34
Війна
Прямо зараз наші земляки відбивають російські штурми на Донеччині. Воїни 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони — справжні герої.
14 листопада, 12:38
Опінії
Все, що може усвідомити, верховний головнокомандувач — як читати промови з екрана та якби на когось у черговий раз образитися...
03 листопада, 12:24
Війна
На найбільш укріплених позиціях Донеччини українські захисники успішно відбивають атаки ворога. Росіяни прагнуть захопити Авдіївку.
31 жовтня, 11:01