Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

ВІЙНА
24 березня, 18:56
Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

Російський окупаційно-терористичний контингент зазнав занадто великих втрат у живій силі та техніці, аби здійснити навіть оточення міста.

Про це із зони ведення оборонних дій на Бахмутському напрямку повідомив майор Збройних Сил України фронтовик Максим Жорін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його спостереженнями безпосередньо з передової лінії, наявний коридор (тобто, "дорога життя" – прим. ред.), яким здійснюється постачання населеного пункту, перебуває під цілковитим контролем нашої армії.

«Замкнути кільце навколо Бахмуту у росіян все ніяк не виходить, коридор сполучення ми продовжуємо утримувати. Тому основну увагу росіяни знову зосередили всередині міста. Вони намагаються витискати звідти наші сили.

Попри тисячі чи вже десятки тисяч своїх трупів, русаки не полишають спроб взяти Бахмут. Втрачаючи на кожному напрямку, на кожному метрі ще більше людей. Хоча вони своїх військових і за людей то не рахують», – прокоментував ситуацію на фронті Максим Жорін.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що захисники України контратакують сили РФ під Бахмутом, хоча загроза оточення міста з Півночі та Півдня все ще зберігається.

Читайте також:
Війна
Російське міністерство нападу та агресії мобілізувало понад 350 тисяч чоловіків, аби захопити село Курдюмівка і болота під Кремінною.
07 квітня, 17:47
Опінії
Нехай Сонце посміхається невтомним продовжувачам справи м'язистого Арея. Фарту та оберегу від степової української Оранти!
19 березня, 16:01
Війна
Збройні Сили України мають план із масштабного знекровлення російських окупантів. Деяким медійникам краще помовчати!
12 лютого, 18:13
Опінії
Білі ходять перші та перемагають, або хто успішніше контратакує
12 лютого, 17:25
Опінії
Між військовослужбовцями російсько-окупаційних військ і так званих найманців ПВК «Вагнера» була повна відсутність координації та взаємодії»
07 лютого, 11:05
Війна
росія використовує територію Білорусі для підготовки мобілізованих солдатів
02 лютого, 13:15