Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

ВІЙНА
24.03.2023, 18:56
Майор ЗСУ Жорін: росіянам не вдасться захопити Бахмут

Російський окупаційно-терористичний контингент зазнав занадто великих втрат у живій силі та техніці, аби здійснити навіть оточення міста.

Про це із зони ведення оборонних дій на Бахмутському напрямку повідомив майор Збройних Сил України фронтовик Максим Жорін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його спостереженнями безпосередньо з передової лінії, наявний коридор (тобто, "дорога життя" – прим. ред.), яким здійснюється постачання населеного пункту, перебуває під цілковитим контролем нашої армії.

«Замкнути кільце навколо Бахмуту у росіян все ніяк не виходить, коридор сполучення ми продовжуємо утримувати. Тому основну увагу росіяни знову зосередили всередині міста. Вони намагаються витискати звідти наші сили.

Попри тисячі чи вже десятки тисяч своїх трупів, русаки не полишають спроб взяти Бахмут. Втрачаючи на кожному напрямку, на кожному метрі ще більше людей. Хоча вони своїх військових і за людей то не рахують», – прокоментував ситуацію на фронті Максим Жорін.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що захисники України контратакують сили РФ під Бахмутом, хоча загроза оточення міста з Півночі та Півдня все ще зберігається.

Читайте також:
Війна
На Східному фронті, як і 10 років тому, без суттєвих змін. Окупаційно-терористичний контингент РФ суне масою солдатів і техніки на Захід.
13 травня, 21:49
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ робить несподівані територіальні успіхи у Донецькій області. Ворог стрімко просувається вперед.
29 квітня, 06:01
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26