Мешканці Шишацької громади зберігатимуть цьогорічний врожай у льохах

ПОЛТАВА
05.08.2022, 20:07
Мешканці Шишацької громади зберігатимуть цьогорічний врожай у льохах

У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.

Такі відомості оприлюднила Шишацька селищна рада із посиланням на Державного фітосанітарного інспектора обласного управління Держпродспоживслужби.

Зазначається, що для досягнення високого врожаю на присадибних ділянках, городники доклали чимало зусиль, часу, а тому важливо зберегти його без втрат у відповідних місцях.

«Якщо не підготовити погріб, льох, підвал як слід, то це може призвести до втрати смакових якостей урожаю, або можна втратити всі запаси продовольства. Грибок, сирість, мишоподібні гризуни, слимаки – головні проблеми місць зберігання, погребів. Для профілактики погребів необхідно провести дезінфекцію і добре провітрити приміщення. Натомість у боротьбі з гризунами застосовують різні методи боротьби, зокрема підпалена шерсть і приманки з отрутою», – йдеться у рекомендаціях Держпродспоживслужби.

Водночас варто додати, що за останні 6 місяців російські загарбники цілеспрямовано знищили кілька десятків зерносховищ, а також вкрали з тимчасово окупованої території України не менш як 1000 тонн продовольства.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що деякі африканські країни одна за одною стали оголошувати надзвичайний стан через голод.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Досвідчені люди, які із року у рік добувають живильну рідину, знову заполонили ліси та лісосмуги. Важливо не нашкодити березам.
12 квітня, 14:52
Полтава
Застосування засобів захисту рослин повинно здійснюватися згідно із переліком пестицидів і агрохімікатів дозволених законодавством.
05 березня, 12:34
Світ
Якщо ми втратимо бджіл, – втратимо багато рослин. А це означає, що людство втратить місця свого проживання та врожаї; і це дуже тривожно.
11.08.2023, 17:53
Економіка
Вітчизняні парламентарі хочуть загнати у боргове ярмо українців, примусивши сплачувати 1500 гривень за кожен 1 гектар.
02.12.2021, 08:12
Економіка
Середня ціна за 1 гектар вітчизняної ріллі поки не надто висока; у липні вартість землі становила 26 тисяч гривень.
09.08.2021, 13:41
Економіка
За січень-червень 2021 року у вітчизняному аґрарному секторі виявлено скорочення виробництва у порівнянні з аналоґічним періодом 2020 року.
22.07.2021, 11:44