На Полтавщині розпочався сезон збору березового соку

ПОЛТАВА
12 квітня, 14:52
На Полтавщині розпочався сезон збору березового соку
Фото: Facebook

Досвідчені люди, які із року у рік добувають живильну рідину, знову заполонили ліси та лісосмуги. Важливо не нашкодити березам.

Красномовні знімки оприлюднила депутатка чинного скликання Полтавської обласної ради та заступниця Кременчуцького міського голови Ольга Усанова. З її слів, посилаючись на запевнення медиків, що вживання березового соку позитивно впливає на людський організм.

Слід наголосити, що у нашому краю від давніх часів навесні збирають сік, який відновлює сили, підвищує тонус, очищає від токсинів та зміцнює імунітет. Усе тому, що у живильній рідині берези містяться вітаміни, вуглеводи, мінерали, фітонциди й органічні кислоти.

«Добувати березовий сік треба так, аби не зашкодити деревам. Фахівці радять обирати берези зі стовбуром не менше 25 см у діаметрі. Після збору соку обов'язково необхідно закрити отвори, бо інакше дерево може загинути! Використовуйте лише чистий, продезінфікований інструмент», — зазначила Ольга Усанова.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що на Полтавщині відкрилися 4 нові рекреаційні пункти. Вони покликані створити захист лісу від вогню, спричиненого людьми.

На Полтавщині розпочався сезон збору березового соку_1
Читайте також:
Полтава
Застосування засобів захисту рослин повинно здійснюватися згідно із переліком пестицидів і агрохімікатів дозволених законодавством.
05 березня, 12:34
Світ
Якщо ми втратимо бджіл, – втратимо багато рослин. А це означає, що людство втратить місця свого проживання та врожаї; і це дуже тривожно.
11.08.2023, 17:53
Полтава
У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.
05.08.2022, 20:07
Економіка
Вітчизняні парламентарі хочуть загнати у боргове ярмо українців, примусивши сплачувати 1500 гривень за кожен 1 гектар.
02.12.2021, 08:12
Економіка
Середня ціна за 1 гектар вітчизняної ріллі поки не надто висока; у липні вартість землі становила 26 тисяч гривень.
09.08.2021, 13:41
Економіка
За січень-червень 2021 року у вітчизняному аґрарному секторі виявлено скорочення виробництва у порівнянні з аналоґічним періодом 2020 року.
22.07.2021, 11:44