Моральна девіація українського суспільства

ПОЛІТИКА
09 квітня, 20:43
Моральна девіація українського суспільства
Фото: Facebook

Замилене у 1990-х національне питання в Україні — як загнана всередину невилікувана болячка. Ви можете її не помічати, але вона паразитує.

Симптоми тимчасово зняли припарками й примочками, щоб уникнути болючих процедур, а коли зеленогнійний слиз з усіх отворів поліз — вжахнулися. Кіоскери із «Кварталу 95» і є тим гнійним слизом, який убиває нашу націю із середини.

І всі оці опитування, де на першому місці серед проблем і претензій до влади є... (увага!) корупція, а не втрачені внаслідок політичного пох...му та державної зради землі, люди, культурні цінності, — вони страшні. Вони є індикатором жахливої моральної девіації, ретельно культивованої зовнішніми силами.

Так, звісно, корупція суттєво знижує ефективність будь-якої системи, але матеріальна потєрька втрата ні в яке порівняння не йде із людським життям, спаленим на мангалі політичної легковажності. А ще, із покинутими напризволяще сиротами в сиротинцях, на яких папа Вова і мама Лєна поклали із високої печерської гірки, із безцінними шедеврами й пам'ятками національної культури, які ніхто й не думав евакуювати.

Є «Свати», є «Квартал» — чєво ж вам болє?

Як би кому не хотілося, але жодна матеріальна втрата не йде у порівняння зі зданими у полон вояками — оборонцями незламного Маріуполя, із бездарно змарнованим у «фортецях» і «контрнаступах» воєнним потенціалом заради підтримання блаженних ілюзій та пролонгації політичного життя аферистів. А заразом із ними, ще й відвертих «кротів» і мародерів.

Зацикленість на «корупції», замилення нею значно страшніших злочинів, консервує жлобський менталітет українців. Фактично, зміщує суспільні пріоритети, гуманізує політичних злочинців (які із державних зрадників і співучасників геноциду перетворюються на дрібних «жуліков і варов») — і це аж ніяк не сприяє перемозі над ідейно підкованим, мотивованим ворогом.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Сучасний світ перебуває у занепаді. Ми всі з вами є свідками химерної антропосоціопатизації, яка не зупиняється ні перед чим.
16 травня, 13:42
Політика
Що різнить вільну людину від раба? Вочевидь, відповідальність за зроблені вчинки та сказані слова, які впливають на її долю і долю нації.
18 березня, 07:12
Мистецтво
Зазвичай люди займають свій розум тим, що марнотратно й весело водночас. Усе, щоби не ставити собі питань і не міркувати над життям.
03 березня, 13:00
Політика
Совєцькі окупанти вбивали в українські мізки меншовартість і тугу за минулим. Наслідком цієї соціальної інженерії є колективна фрустрація.
31 січня, 13:42
Життя
Норвезькі психологи закликали частіше залишати нотатки та повідомлення ручками або олівцями. Ґаджетам слід дати відпочити у кишені.
30 січня, 06:03
Життя
Ляпаси — поширений спосіб покарання дітей батьками за провини. Проте саме через цей вид насильства молодь згодом тупішає.
31.12.2023, 07:59