На Кіпрі конфісковано російські вклади на €105 млн

ЕКОНОМІКА
17 січня, 08:37
На Кіпрі конфісковано російські вклади на €105 млн
Фото: Greek Reporter

Влада острівної середземноморської країни вирішила позбавити олігархів і чиновників із РФ, чиї руки по лікоть у крові, валютних збережень.

Такі невтішні для Кремля відомості з Нікосії оприлюднив авторитетний американський телеканал "CBS News", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Російські банківські вклади на загальну суму €105 мільйонів конфісковано за наказом чинного міністра фінансів Республіки Кіпр Константіносом Петрідісом.

Як стверджує названий урядовець, Нікосія також здійснює процес вилучення паспортів олігархів під санкціями, але через специфічність місцевого законодавства, не варто сподіватися на швидкий результат.

«Будь-яка кіпрська компанія, власником якої є олігарх, незалежно від громадянств, але який перебуває під санкціями ЄС, знаходиться у сфері уваги наших правоохоронних і антикорупційних органів. Доволі часто стикаємося з проблемою, коли російські олігархи не вказують свої імена поруч зі своїми активами, тож розслідування тривають місяцями. Але одразу наголошу, що жоден порушник не уникне покарання й оці  €105 мільйонів є тільки першим кроком», – прокоментував ситуацію Константінос Петрідіс.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Тбілісі став на шлях угодовства та плазування перед путінською Росією, а Москва позитивно оцінила старання своїх грузинських маріонеток.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Війна проти України коштує Росії її економіки, військового потенціалу, місця на світовій арені та людських життів, які вже не відновити.
15 березня, 18:55
Виміри
Натомість в Україні "АльфаБанк" провів ребрендинг та отримує рефінансування від НБУ
08 березня, 15:15
Економіка
Дефіцит бюджету за зазначений період, за даними Мінфіну рф, становив 2,581 трлн руб.
07 березня, 11:01
Війна
Metro не відмовилася приймати оплату картками «Мир» Сбербанку та продовжує реалізовувати нові проєкти на росії
28 лютого, 17:30
Війна
До "чорного списку" ввійшли й члени родини пригожина.
27 лютого, 19:52
Економіка
Україна спромоглася конфіскувати лише два суверенні російські активи за рік.
25 лютого, 13:05