На Київщині грибники знаходять уся більше російських розтяжок

ВІЙНА
09.10.2022, 07:50
На Київщині грибники знаходять уся більше російських розтяжок
Фото: Facebook

Навіть після вигнання окупаційно-терористичного контингенту РФ із Півночі Київської області, там продовжують знаходити вибухові пристрої.

Відповідне фото з лісу виклала на своїй Facebook-сторінці мешканка визволеної від росіян Бучі та за сумісництвом головний редактор журналів "Твій Малюк" і "Єдина" Наталія Ємеліна.

За її словами, російські загарбники доволі вправно змогли замаскувати різні гранати та розтяжки, що не всі відвідувачі екосистем в околицях столиці можуть їх розгледіти неозброєним оком.

«Так, ану грибники, що йдуть до лісів, де були рузьгє задрипанці, дивіться на фото! Це – розтяжка. І скоріше за все ви її не побачите в лісі. Бо і маскували, і часу минуло достатньо. Природа сховала. Отой мотузок під дощами, спекою і холодом також змінився. Інколи його взагалі ледве можна відчути, коли заділи, особливо якщо грубі черевики, але від того моменту до детонування три! секунди.

За цей час можна пробігти метрів 20, впасти десь в ямку чи за дерево/кущ, ногами до розтяжки, прикрити голову руками та відкрити рот. Запам'ятали? Або не ходіть до лісу! Хлопці постійно знаходять ту капость, її багато і на жаль я не видумую. Ну, чи варті ті гриби такого ризику? Ви ж не безсмертні», – прокоментувала ситуацію Наталія Ємеліна.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у прейскурант розмаїтих Дарів Лісів деокупованої Слобожанщини теж входять не лише бліді поганки, а й покинуті позиції кацапських артилеристів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Правила безпеки та поводження у разі оголошення повітряної тривоги, котрі мусить знати кожен громадянин!
11.10.2022, 09:18
Війна
Українські військові не знищують об’єкти інфраструктури і тим більше бережуть цивільне населення
29.08.2022, 15:34
Війна
Російські окупанти, які у лютому-березні перебували впритул до околиць Києва, залишили по собі безліч вибухонебезпечних предметів.
28.05.2022, 08:54
Війна
Чим купувати саморобні плити, краще замість трьох комплектів купити один, але нормальний
09.04.2022, 15:50
Війна
Вибухонебезпечні предмети
02.04.2022, 19:35
Виміри
Де ховатися під час обстрілу, які місця підходять для укриття, а які - небезпечні
02.04.2022, 09:55