На паспорти вбитих в Україні московитів їхні співвітчизники набирають кредити

ВІЙНА
13.03.2022, 08:18
На паспорти вбитих в Україні московитів їхні співвітчизники набирають кредити

Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".

Адже документи їхніх попередників стали масово використовувати підприємливі ділки з рф задля власної наживи, набираючи у фінансових установах кредити.

Про це з посиланням на джерела у країні-агресорі повідомив вітчизняний політичний і економічний оглядач Олександр Коваленко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, москвинські шахраї налагодили прибуткову схему, мета якої – позичати в "Альфа-банку" та "Сбербанку" значні суми готівкових коштів, послуговуючись оприлюдненими у мережі документами мертвих солдатів рф.

«Річ у тому, що якщо москальський солдатик загине, то по телебаченню та в інтернеті покажуть не тільки його труп, але й безпосередньо паспорт, або будь-який інший документ, що підтверджує його особу. Власне, що виходить? Їдеш такий в Україну, вбивати українців та заробити на цьому собі бонусів, премій та інших надбавок щодо "ветеранства" і раптом тебе вбивають. Твій паспорт показують на весь світ і добросердні співгромадяни-росіяни беруть на тебе 100500 кредитів, за які доведеться розплачуватися твоїй сім'ї. Ось такий розклад», – зазначив Олександр Коваленко.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що запроваджені колективним Заходом найсуворіші в історії людства санкції, сильно вдарили по гаманцях впливових людей з оточення Пуйла.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56