На паспорти вбитих в Україні московитів їхні співвітчизники набирають кредити

ВІЙНА
13 березня, 08:18
На паспорти вбитих в Україні московитів їхні співвітчизники набирають кредити

Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".

Адже документи їхніх попередників стали масово використовувати підприємливі ділки з рф задля власної наживи, набираючи у фінансових установах кредити.

Про це з посиланням на джерела у країні-агресорі повідомив вітчизняний політичний і економічний оглядач Олександр Коваленко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, москвинські шахраї налагодили прибуткову схему, мета якої – позичати в "Альфа-банку" та "Сбербанку" значні суми готівкових коштів, послуговуючись оприлюдненими у мережі документами мертвих солдатів рф.

«Річ у тому, що якщо москальський солдатик загине, то по телебаченню та в інтернеті покажуть не тільки його труп, але й безпосередньо паспорт, або будь-який інший документ, що підтверджує його особу. Власне, що виходить? Їдеш такий в Україну, вбивати українців та заробити на цьому собі бонусів, премій та інших надбавок щодо "ветеранства" і раптом тебе вбивають. Твій паспорт показують на весь світ і добросердні співгромадяни-росіяни беруть на тебе 100500 кредитів, за які доведеться розплачуватися твоїй сім'ї. Ось такий розклад», – зазначив Олександр Коваленко.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що запроваджені колективним Заходом найсуворіші в історії людства санкції, сильно вдарили по гаманцях впливових людей з оточення Пуйла.

Читайте також:
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25
Політика
Підозрюваний у корупції депутат Зеленського пропонує назвати вулиці ім'ям Бо не втік а.
07 червня, 16:55
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45