На Полтавщині молодь познайомили зі справжньою історією Русі

ПОЛТАВА
21 січня, 19:57
На Полтавщині молодь познайомили зі справжньою історією Русі

Відновлена українська держава існує вже 32 роки, але вітчизняна гуманітаристика досі сповнена брехні. Особливо, що стосується історії.

Для зміни ситуації, зокрема у Полтавській області, справу у свої руки беруть ентузіасти-краєзнавці. Про це свідчить засідання літературно-мистецького клубу «Червлені щити» у Лубенській публічній бібліотеці імені Володимира Малика, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

Як з'ясувалося, молодих учасників зустрічі з-поміж школярів ознайомили з історією появи на берегах річки Сула літописної фортеці доби Русі за назвою Лубнó. Першим повернув його із забуття місцевий письменник, краєзнавець і публіцист Володимир Малик у своєму романі «Червлені щити» у 1985 році.

Зі слів організаторів заходу, «присутня молодь була зацікавлена до прямого залучення в історію свого краю, жваво обговорюючи літературну спадщину». Надалі лубенські бібліотекарі та науковці продовжать зустрічатися зі школярами з метою поглиблення їхніх знань.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як вороги України бояться історичної правди та викриття фактів про минуле. На думку більшості росіян, а подекуди навіть і поляків з угорцями, українське самопізнання непотрібне й шкідливе для сучасності.

На Полтавщині молодь познайомили зі справжньою історією Русі_1
Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31