На Росії зменшується споживання електроенергії, – СЗРУ

СВІТ
18.03.2023, 16:09
На Росії зменшується споживання електроенергії, – СЗРУ
Фото: Google

У головних нафтогазоносних суб'єктах ресурсної федерації московії від початку березня 2023 року виявлено від'ємне електроспоживання.

Наведений у щоденному звіті Служби зовнішньої розвідки України факт свідчить про зменшення видобутку вуглеводнів, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема у Тюменській області, Ханти-мансійському та Ямало-ненецькому автономних округах рівень енергоспоживання зменшилося на критичних понад 10%.

Хоча водночас офіційна державна статистика РФ щодо електроспоживання, як промисловими об'єктами, так і жителями, засекречена з осені минулого року.

Натомість профільний міністр Ніколай Шульгінов 2 березня сповістив своє начальство у Кремлі, що енергоспоживання на Росії з 1 січня поточного року нібито збільшилося на 1,3%.

За наявною у СЗРУ інформацією, тотальна економія електроенергії нині відбувається у багатьох регіонах поки що РФ: Курській області – на 7%; Вологодській області й так званій Республіці Мордовія – на 6%; Краснодарському краї – на 5%; Білгородській, Новосибірській, Астраханській та Ульяновській областях – на 4%.

«Владімір Путін явно програв енергетичну битву, яку він розпочав. Отже, його шантаж не спрацював», – висловилася президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що згідно зі звітом міністерства фінансів РФ, нафтогазові доходи бюджету Московії за січень-лютий 2023 знизилися на 46%, до 947 мільярда рублів.

Читайте також:
Економіка
Багата на оклади урану та інші цінні метали африканська країна стала залежною від РФ і КНР. Там панує військово-терористична хунта.
05 червня, 12:38
Економіка
Після військового заколоту і державного перевороту бідна африканська держава є колонією Москви. Владу там тримають терористи «Вагнера».
19 березня, 12:27
Економіка
Нью-Делі має багато рупій, але Москва хоче долари та євро. Тому індійський імпорт сирої нафти із РФ упав через проблеми з оплатою.
02 січня, 19:04
Економіка
Королівський уряд в Ер-Ріяді готується продовжити скорочення видобутку «чорного золота». Йдеться про рівень в 1 мільйон барелів на день.
19.11.2023, 15:18
Економіка
Середньоазійський союзник рф буде сприяте енергетичній безпеці ЄС. Казахстан вкотре показав, що має власні інтереси.
28.10.2023, 08:18
Світ
Вилучення ресурсів із вулканічного газу досі вважалося малоймовірним, однак їхній видобуток із нижчих шарів має реальний потенціал.
28.06.2023, 20:03