На війні трофеїв багато не буває

ВІЙНА
22 травня, 20:43
На війні трофеїв багато не буває

Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій на Сході виклали у Telegram-каналі 1-ї Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор".

Як з'ясувалося, військовики поповнили власний арсенал двома броньованими гусеничними машинами БМП-1 і танком під час успішної відсічі загону агресорів.

«Забираємо у росіян в Україні не тільки їх життя... Наші бійці дедалі частіше світяться на трофейній техніці. Цього разу ЗСУ захопили панцерник Т-72А», – прокоментував подію наш головний редактор і боєць 1 ОШР ДУК ПС Дмитро Савченко.

Фактично, окупанти з московії вкотре показали власну неспроможність на полі бою, тому продовжують гатити з авіації та артилерії по мирним українським містам.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нинішня війна змінила нас і наш погляд на навколишню дійсність, ми ніколи не повернемося у світ "до 24 лютого".

На війні трофеїв багато не буває_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" виконує поставленні Генеральним штабом Збройних Сил України завдання на передовій.
20 вересня, 20:09
Опінії
Опис внутрішньої кухні корегування артилерійським вогнем із поясненням, чому фронтовим підрозділам часто доводиться колядувати на дрони.
03 вересня, 18:48
Війна
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" оголосила збір коштів на дрон.
26 серпня, 19:12
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Опінії
Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!
01 травня, 11:13
Війна
Ми робитимемо свою роботу до переможного кінця! Інакше не буде.
12 квітня, 17:35