На Запоріжжі підірвано стратегічний міст

ВІЙНА
29 січня, 21:17
На Запоріжжі підірвано стратегічний міст
Фото: Google

Реактивні артилерійські системи залпового вогню Сил оборони України пошкодили чергову транспортну артерію, якою користувалися окупанти.

Йдеться про важливий залізничний міст у селі Світлодолинське Запорізької області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на РІА "Мелітополь".

Як стверджують наші колеги, у результаті влучного удару російські загарбники зазнали втрат у живій силі та техніці, а сама переправа через річку Молочна істотно пошкоджена і потребує тривалого відновлення.

Ймовірно у мить "прильоту" мостом, який не раз зазнавав атак нашої далекобійної артилерії через стратегічну важливість забезпечення Південного угруповання окупантів, перевозили черговий військовий вантаж.

Водночас станом на тепер Генеральний штаб Збройних Сил України не підтвердив і не спростував вищевикладені відомості, хоча очевидно, – залізнична магістраль ще довго не дозволятиме агресорам зміцнити так званий "Мелітопольський плацдарм".

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", російський окупаційно-терористичний контингент у Білорусі здійснює розвідку українських об'єктів інфраструктури.

Читайте також:
Війна
Безпілотний літальний апарат невідомого походження вчергове атакував трубу, якою транзитується "чорне золото" із РФ до Європи.
21 березня, 22:00
Війна
На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.
14 березня, 18:24
Світ
Переляк на Брянщині. Кремлівський бункерний щур не зумів передбачити зухвалу акцію тих, кого не ставив навіть за людей.
02 березня, 21:23
Світ
США підкреслили, що російська місія не була небезпечною чи провокаційною, і літаки не становили загрози.
15 лютого, 13:27
Світ
Сепаратисти Західного Папуа, які викрали пілота, вимагають від Австралії та Нової Зеландії розірвати військові відносини з Індонезією.
09 лютого, 15:07
Світ
Правоохоронці Соломонових Островів застосували сльозогінний газ до прихильників скинутого протайванського прем'єра
07 лютого, 19:54