Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі

ВІЙНА
06 березня, 20:43
Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі
Фото: Iltalehti

Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.

Про це в інтерв'ю одному з провідних видань північноєвропейської країни "Uutissuomalainen" повідомила пресофіцер Поліції безпеки Мілла Меретніемі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, переважно поряд з українськими захисниками російських окупантів зупиняють на фронті чималі групи фінських праворадикалів, які прагнуть здобути бойовий досвід.

У Поліції безпеки Суомі (Suojelupoliisi) наголошують, що фіни вирушили на війну добровольцями з метою допомогти зупинити агресію РФ, але "участь деяких окремих осіб у військових діях може становити потенційну загрозу" для нібито радикалізації суспільства.

«Кожен із цих чоловіків, яких ми знаємо поіменно, воює у складі іноземного загону, а отже жодним чином не представляє нашу державу чи армію Фінляндії. Звісно, їхній поклик допомогти українцям можна вітати. Проте, згідно з нашим законодавством такі добровольці прирівнюються до найманців, адже беруть участь за кордоном у збройному конфлікті на боці однієї зі сторін», – зазначила Мілла Меретніємі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "велику" (за розмірами) Росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.

Читайте також:
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00
Економіка
Армійці й підприємці давно дійшли висновку, що Україні потрібен ринок оборонних технологій, а не монополіст у вигляді "Укроборонпрому".
13.12.2022, 07:37