Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі

ВІЙНА
06.03.2023, 20:43
Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі
Фото: Iltalehti

Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.

Про це в інтерв'ю одному з провідних видань північноєвропейської країни "Uutissuomalainen" повідомила пресофіцер Поліції безпеки Мілла Меретніемі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, переважно поряд з українськими захисниками російських окупантів зупиняють на фронті чималі групи фінських праворадикалів, які прагнуть здобути бойовий досвід.

У Поліції безпеки Суомі (Suojelupoliisi) наголошують, що фіни вирушили на війну добровольцями з метою допомогти зупинити агресію РФ, але "участь деяких окремих осіб у військових діях може становити потенційну загрозу" для нібито радикалізації суспільства.

«Кожен із цих чоловіків, яких ми знаємо поіменно, воює у складі іноземного загону, а отже жодним чином не представляє нашу державу чи армію Фінляндії. Звісно, їхній поклик допомогти українцям можна вітати. Проте, згідно з нашим законодавством такі добровольці прирівнюються до найманців, адже беруть участь за кордоном у збройному конфлікті на боці однієї зі сторін», – зазначила Мілла Меретніємі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "велику" (за розмірами) Росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.

Читайте також:
Війна
Нещодавно ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом закон дозволив Україні поповнити армійські лави. Крок доволі неоднозначний.
21 червня, 14:51
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20.11.2023, 11:47