Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі

ВІЙНА
06 березня, 20:43
Нащадки воїнів з армії Маннергейма воюють на Донбасі
Фото: Iltalehti

Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.

Про це в інтерв'ю одному з провідних видань північноєвропейської країни "Uutissuomalainen" повідомила пресофіцер Поліції безпеки Мілла Меретніемі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, переважно поряд з українськими захисниками російських окупантів зупиняють на фронті чималі групи фінських праворадикалів, які прагнуть здобути бойовий досвід.

У Поліції безпеки Суомі (Suojelupoliisi) наголошують, що фіни вирушили на війну добровольцями з метою допомогти зупинити агресію РФ, але "участь деяких окремих осіб у військових діях може становити потенційну загрозу" для нібито радикалізації суспільства.

«Кожен із цих чоловіків, яких ми знаємо поіменно, воює у складі іноземного загону, а отже жодним чином не представляє нашу державу чи армію Фінляндії. Звісно, їхній поклик допомогти українцям можна вітати. Проте, згідно з нашим законодавством такі добровольці прирівнюються до найманців, адже беруть участь за кордоном у збройному конфлікті на боці однієї зі сторін», – зазначила Мілла Меретніємі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "велику" (за розмірами) Росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.

Читайте також:
Війна
Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.
20 листопада, 11:47
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14 липня, 17:53
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13 липня, 21:29
Блоги
Коли Денис Прокопенко, Святослав Паламар та інші "турецькі бранці" знову стануть у стрій, окупантам стане непереливки.
10 липня, 16:00
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44