Не Люсі Арестовичу вирішувати, куди рухатиметься Україна, — «Європейська Солідарність»

ПОЛІТИКА
21 липня, 10:25
Не Люсі Арестовичу вирішувати, куди рухатиметься Україна, — «Європейська Солідарність»
Фото: 24 канал

Інтеґрація до Європейського союзу і НАТО закріплена в Конституції, а тому жоден Арестович не зможе зміни наш вектор розвитку.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив представник політичної сили "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами соратника Петра Порошенка, "продаж" України комуністичному Китаю неприпустимий, бо кредити Пекіна — справжня кабала, за яку розплачуватися доведеться ресурсами та цивілізаційним майбутнім.

«Ви знаєте, що країни Африки якраз блискуче це і демонструють, без перебільшення. Власне минулі "розворотники" вже давно опинилися у Ростові, але нині підоспіли нові — більш дурні, бо прямолінійні. Зеленський продовжує використовувати стару тактику, коли потрібні владі меседжі в суспільство закидають через різноманітних речників та радників. Один висловив, інший спростував, третій — заявив, що його "висмикнули з контексту" або "просто не так зрозуміли". Але слово вже вилетіло і його вже почули», — зауважив Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик додає, що українці вже зробили свій стратеґічний ґеополітичний вибір у 2014-му, заплативши за це високу ціну.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", посол комуністичного Китаю висловив підтримку ОПЗЖ і Віктору Медведчуку.

Не Люсі Арестовичу вирішувати, куди рухатиметься Україна, — «Європейська Солідарність»_1
Читайте також:
5-й український президент жив в ілюзіях, які йому навіювали власні соратники, пообіцявши 100%-ве переобрання на другий термін.
19 липня, 12:34
Давно настав час заборонити рекламу меценатства за наші, бюджетні кошти.
16 липня, 16:20
Колишній водій шкільного автобуса і палкий соціаліст Ніколас Мадуро переконаний, що США мають допомогти фінансово найбіднішим країнам світу.
23 червня, 08:12
Це не перша новаторська ініціатива президента Володимира Зеленського. Але ми можемо зробити її ще більш креативною та прекрасною
01 червня, 12:55
Безвідповідальні політики – продукт системи, успадкованої нами від СССР, в якій панують гроші та кланові інтереси.
23 березня, 09:18
Сьогодні я не критикуватиму Порошенка. Навіть не міркуватиму: морально чи аморально використовувати в рекламі, особливо політичній, дітей.
17.10.2020, 15:15