Німеччина хоче зупинити надання Угорщині фінансової допомоги, – Politico

СВІТ
10.11.2022, 18:09
Німеччина хоче зупинити надання Угорщині фінансової допомоги, – Politico
Фото: Ungarn Heute

Проросійський уряд Віктора Орбана може наступного року залишитися без грошей, які виділяє для всіх країн-учасниць Європейський союз.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у німецькому парламенті оприлюднило авторитетне західне видання "Politico", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Законодавці з Бундестаґу наполягають на жорсткій лінії щодо авторитарного Будапешта через проблеми з верховенством права і згортанням демократичних свобод.

Так, однопартійці Олафа Шольца вимагають від канцлера ФРН запропонувати на наступній зустрічі лідерів Євросоюзу призупинити фінансування Угорщини на суму €7,5 мільярда.

Більшість депутатів Бундестаґу вже висловилися, що готові підтримати вказану ініціативу колег і заблокувати вказані кошти, доки уряд Орбана не проведе необхідні реформи та не змінить ситуацію із дотриманням верховенства права у країні.

Станом на тепер керівництво Євросоюзу відмовляє владі Угорщині в отриманні €5,8 мільярда, котрі перебувають у спецфондах фондах для післяпандемічного відновлення, Будапешту прямо кажуть без натяків: спершу прозора і демократична судівська реформа, а потім – гроші.

При цьому слід зауважити, що угорські активісти антикорупційної кампанії (фактично, вуличні опозиціонери – прим. ред.) цього тижня заявили, що прем'єр-міністр Орбан відверто маніпулює та обманює ЄС своїми обіцянками реформ, які експерти та активісти називають недостатніми.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні Німеччина надіслала нову партію військової (як летальної, так і нелетальної) допомоги Україні.

Читайте також:
Світ
Фінська державна енергокомпанія Gasum розірвала договір із "Газпромом" на постачання газу трубопроводами
22 травня, 15:28
Опінії
Ми маємо перш за все остерігатися статусу боргового рабства
12 травня, 09:15
Опінії
Вірю в Перемогу України у війні. Але на економічному фронті маємо доволі скромні результати.
05 квітня, 17:31
Світ
Результат дій "геніального геополітика" наочно: росію просто викинули з найбагатшого ринку, який приносив сотні мільярдів доларів.
29 березня, 11:22
Опінії
Унікальні обставини Великобританії роблять її більш вразливою до потрясінь, ніж деяких європейських сусідів
25 лютого, 15:15
Опінії
Автори The Telegraph аналізують наслідки війни та виклики, які чекають на лідера росії цього року
24 лютого, 16:43