Німеччина хоче зупинити надання Угорщині фінансової допомоги, – Politico

СВІТ
10.11.2022, 18:09
Німеччина хоче зупинити надання Угорщині фінансової допомоги, – Politico
Фото: Ungarn Heute

Проросійський уряд Віктора Орбана може наступного року залишитися без грошей, які виділяє для всіх країн-учасниць Європейський союз.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у німецькому парламенті оприлюднило авторитетне західне видання "Politico", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Законодавці з Бундестаґу наполягають на жорсткій лінії щодо авторитарного Будапешта через проблеми з верховенством права і згортанням демократичних свобод.

Так, однопартійці Олафа Шольца вимагають від канцлера ФРН запропонувати на наступній зустрічі лідерів Євросоюзу призупинити фінансування Угорщини на суму €7,5 мільярда.

Більшість депутатів Бундестаґу вже висловилися, що готові підтримати вказану ініціативу колег і заблокувати вказані кошти, доки уряд Орбана не проведе необхідні реформи та не змінить ситуацію із дотриманням верховенства права у країні.

Станом на тепер керівництво Євросоюзу відмовляє владі Угорщині в отриманні €5,8 мільярда, котрі перебувають у спецфондах фондах для післяпандемічного відновлення, Будапешту прямо кажуть без натяків: спершу прозора і демократична судівська реформа, а потім – гроші.

При цьому слід зауважити, що угорські активісти антикорупційної кампанії (фактично, вуличні опозиціонери – прим. ред.) цього тижня заявили, що прем'єр-міністр Орбан відверто маніпулює та обманює ЄС своїми обіцянками реформ, які експерти та активісти називають недостатніми.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні Німеччина надіслала нову партію військової (як летальної, так і нелетальної) допомоги Україні.

Читайте також:
Світ
Спілка авторитарних режимів нашої планети намагається видавати бажане за дійсне. Але не можна об'єднати те, що від початку вороже і чуже.
19 березня, 21:32
Опінії
Ми повинні стати частиною світової економіки, а не руйнувати, обмежувати торгівлю, як це роблять сьогодні наші європейські сусіди.
01 березня, 10:16
Опінії
Лозунг «Все – для фронту» не означає дозвіл на пограбування внутрішньої економіки
21.08.2023, 11:06
Опінії
Запуск "народної економіки" стане запорукою післявоєнного відновлення України.
19.06.2023, 09:15
Світ
Фінська державна енергокомпанія Gasum розірвала договір із "Газпромом" на постачання газу трубопроводами
22.05.2023, 15:28
Опінії
Ми маємо перш за все остерігатися статусу боргового рабства
12.05.2023, 09:15