O tempora, o mores: мертвий кит став атракціоном для британців

СВІТ
05 травня, 20:37
O tempora, o mores: мертвий кит став атракціоном для британців
Фото: Google

На сході Туманного Альбіону виявлено тушу 30-тонного плавникового ссавця, якого днями штормом викинуло на берег.

Кит не зміг повернутися назад у море і загинув, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

17-метровий бездиханний гігант відразу привернув увагу підприємливих ділків, які перетворили місце смерті на прибуткову туристичну принаду.

Британці цілими сім'ями стали приїжджати до огородженої стрічкою китової туші, щоби зробити знімок на згадку (конкретніше, selfie – прим. ред.).

Влада міста Брідлінґтона марно закликає людей триматися якомога далі від тієї ділянки пляжу, на якій лежить морський гігант; туристам як позакладало.

«Утилізація цієї 17-тонної тварини є справжнім викликом для нас, оскільки не хочемо обробляти тушу на частини. Найближчими днями ми працюватимемо з підрядниками, щоби спробувати вивезти кита з пляжу. Водночас ми працюємо з експертами-зоологами, щоби встановити причину цієї сумної події», – заявив представник місцевої влади.

Цілком очевидно, чиновникам необхідно поквапитися, адже мертві кити під час розкладання виділяють гази та нерідко вибухають під величезним тиском.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кити можуть відігравати важливу роль у подоланні кліматичної кризи, тому потребують повсякчасного захисту.

Читайте також:
Життя
Слово одного старого карпаторуського боярина іменем Горзова...
27 серпня, 21:31
Світ
Начебто нічого особливого, просто щемлива сцена на фото: чоловік читає газету, а поряд стоїть його дружина...
26 серпня, 16:01
Війна
Переважна більшість населення України хоче, щоби війна скоріше закінчилася. Від умовного Лиману до Хуста люди прагнуть не помічати її...
19 липня, 20:02
Політика
Люди не однаково цінні для суспільства, адже соціальної рівності не існує й всі аргументи "за" чи "проти" лише доводять це твердження.
07 липня, 18:55
Опінії
Всі ми з дитинства у спілкуванні маніпулятори. Це наша, тобто людська, природа.
27 червня, 19:18
Блоги
Будьте певні, голос має значення. І один воїн у полі може зробити ворога!..
26 червня, 21:41