Один із британських вишів планує прижиттєво «увічнити» активістку Ґрету Тунберґ

СВІТ
26.03.2021, 07:51
Один із британських вишів планує прижиттєво «увічнити» активістку Ґрету Тунберґ
Фото: Twitter

Громадськість Великої Британії розкритикувала Університет Вінчестера за намір встановити статую шведської школярки з сумнівною репутацією.

Скульптуру 18-річної Ґрети Тунберґ у натуральну величину з гіпсу мають урочисто відкрити 30 березня у місті Гемпшир, поінформувало видання "New York Post".

При цьому керівництво вказаного вишу не поцікавилося думки ні місцевих мешканців, ні студентів, ні тим паче влади населеного пункту.

«Викликає питання не тільки сам факт встановлення пам'ятника, але і витрати на нього. З чиєї кишені  Університет Вінчестера планує взяти гроші на цей неоднозначний захід?», — слушно запитує мешканець Гемпширу Саймон Діксон.

«Яке відношення Ґрета має до Вінчестера? Чому університетське керівництво не дізналося в студентів, що ми думаємо про це? Нам не дали висловитися з приводу статуї, посилаючися на карантинні обмеження», — обурюється студент вказаного вишу Генрі Осборн.

Станом на тепер жодного офіційного коментаря від керівництва Університету Вінчестера з приводу суспільної критики щодо встановлення скульптури шведської школярки поки немає.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", так звана "екоактивістка" Ґрета Тунберґ не лише користується колосальною підтримкою "сильних світу цього", але й приносить чималий заробіток іншим особам.

Читайте також:
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05
Світ
Опинившися у складній ситуації через агресію Кремля в Україні диктаторський режим Білорусі спішно переорієнтовується на КНР.
14 березня, 12:17
Опінії
Це доволі дієвий метод, який віднадить адептів магометанської віри лізти зі зброєю у руках на українців. Доведено британцями в Афґаністані!
13 березня, 20:59
Війна
Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".
13 березня, 08:18