Один із британських вишів планує прижиттєво «увічнити» активістку Ґрету Тунберґ

СВІТ
26 березня, 07:51
Один із британських вишів планує прижиттєво «увічнити» активістку Ґрету Тунберґ
Фото: Twitter

Громадськість Великої Британії розкритикувала Університет Вінчестера за намір встановити статую шведської школярки з сумнівною репутацією.

Скульптуру 18-річної Ґрети Тунберґ у натуральну величину з гіпсу мають урочисто відкрити 30 березня у місті Гемпшир, поінформувало видання "New York Post".

При цьому керівництво вказаного вишу не поцікавилося думки ні місцевих мешканців, ні студентів, ні тим паче влади населеного пункту.

«Викликає питання не тільки сам факт встановлення пам'ятника, але і витрати на нього. З чиєї кишені  Університет Вінчестера планує взяти гроші на цей неоднозначний захід?», — слушно запитує мешканець Гемпширу Саймон Діксон.

«Яке відношення Ґрета має до Вінчестера? Чому університетське керівництво не дізналося в студентів, що ми думаємо про це? Нам не дали висловитися з приводу статуї, посилаючися на карантинні обмеження», — обурюється студент вказаного вишу Генрі Осборн.

Станом на тепер жодного офіційного коментаря від керівництва Університету Вінчестера з приводу суспільної критики щодо встановлення скульптури шведської школярки поки немає.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", так звана "екоактивістка" Ґрета Тунберґ не лише користується колосальною підтримкою "сильних світу цього", але й приносить чималий заробіток іншим особам.

Читайте також:
або про відхід простого генічеського дівчатка у небуття
09 травня, 19:46
Судячи з усього поліціянт навіть не отримав жодних травм...
07 травня, 14:54
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36