Окупанти концентруються на утриманні Бахмута

ВІЙНА
16 вересня, 21:18
Окупанти концентруються на утриманні Бахмута
Фото: Telegram

Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.

Таку думку висловив заступник командира 3 Окремої штурмової бригади Збройних Сил України Максим Жорін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Учасник бойових дій на Східному фронті стверджує, визволення нашими захисниками до фундаменту знищеного села Андріївка відкриває простір для завдання несподіваних ударів по ворогу.

«Після втрати Андріївки, скоріш за все, ворог ще більше буде перекидати сил та засобів на Бахмутський напрямок. Цей напрямок був і залишається для кацапів одним із найбільш пріоритетних. У першу чергу, Бахмут росіянам важливий політично, тому стільки сил вони кинули на втримання Андріївки, Кліщіївки та інших населених пунктів поряд, від яких вже давно залишились самі руїни.

Вони дуже бояться втратити місто, адже це може обернутись їм політичною кризою. Щобільше, вони все ще мріють про подальший наступ у Донецькій області. Нагадаю, що дуже довго російським військам ставили задачі по виходу на кордони Донецької та Луганської областей. І від цих планів ворог не відмовився», – наголосив Максим Жорін.

Разом із тим медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що Куп'янськ і Лиман – відвертальні цілі росіян, куди ворог кинув не менш як 100 тисяч озброєного "гарматного м'яса".

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24
Політика
Лише лінивий воїн і не дуже військовий експерт не зазначив: 200 тисяч росіян, зібрані Владіміром Путіним, недостатньо для окупації України.
27 серпня, 16:48