Окупанти концентруються на утриманні Бахмута

ВІЙНА
16.09.2023, 21:18
Окупанти концентруються на утриманні Бахмута
Фото: Telegram

Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.

Таку думку висловив заступник командира 3 Окремої штурмової бригади Збройних Сил України Максим Жорін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Учасник бойових дій на Східному фронті стверджує, визволення нашими захисниками до фундаменту знищеного села Андріївка відкриває простір для завдання несподіваних ударів по ворогу.

«Після втрати Андріївки, скоріш за все, ворог ще більше буде перекидати сил та засобів на Бахмутський напрямок. Цей напрямок був і залишається для кацапів одним із найбільш пріоритетних. У першу чергу, Бахмут росіянам важливий політично, тому стільки сил вони кинули на втримання Андріївки, Кліщіївки та інших населених пунктів поряд, від яких вже давно залишились самі руїни.

Вони дуже бояться втратити місто, адже це може обернутись їм політичною кризою. Щобільше, вони все ще мріють про подальший наступ у Донецькій області. Нагадаю, що дуже довго російським військам ставили задачі по виходу на кордони Донецької та Луганської областей. І від цих планів ворог не відмовився», – наголосив Максим Жорін.

Разом із тим медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що Куп'янськ і Лиман – відвертальні цілі росіян, куди ворог кинув не менш як 100 тисяч озброєного "гарматного м'яса".

Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46