Окупанти спробують знову штурмувати Вугледар, – полковник Дмитрашківський

ВІЙНА
23.04.2023, 18:23
Окупанти спробують знову штурмувати Вугледар, – полковник Дмитрашківський
Фото: Instagram

Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.

Таке припущення в етері загальнонаціонального телемарафону озвучив голова Об'єднаного пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Він наголосив, що цього тижня московити активізували авіаційні удари по Вугледару, руйнуючи будівлі, які залишилися задля ускладнення можливості подальшого утримання й захисту міста від загарбників.

«Утративши багато особового складу на Авдіївському та Мар'їнському напрямках, я думаю, що ворог найближчим часом зосередить увагу знову таки на Вугледарському напрямку. Так, це моя думка. Ворог дотримується тактики випаленої землі.

Це робиться для того, щоб нашим захисникам не було можливості будь-де тримати оборону. Знищуються будинки, військовим сленгом кажуть "розбирають будинки" поверх за поверхом, і це відбувається як у Бахмуті, так і у Вугледарі», – заявив полковник Дмитрашківський.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що українське військо і російські окупанти намагаються заощаджувати артилерійські снаряди в очікуванні для майбутнього контрнаступу.

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14