Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal

КРИМІНАЛ
12.04.2023, 17:54
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal
Фото: Останній Бастіон

Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.

З цією метою окупанти взялися вирубувати під корінь рідкісні ліси на українському Півдні, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Wall Street Journal".

Отримані від аерокосмічної компанії "Maxar" супутникові знімки красномовно демонструють повністю знищений заповідний Таврійський ліс у Херсонській області.

Причому, як з'ясувалося, дерева з кущами вирубували впродовж останнього року відразу після російської окупації Лівобережжя, а спрямовували цінний ресурс через Крим і Кубань до комуністичного Китаю.

Фактично, загарбники не гребують відтворювати на практиці методи попередників – більшовиків, – які також вивозили на Московію з України все, що трапляється їм до рук.

Попервах окупанти обмежувалися виключно зерном і продовольчими товарами (овочі, фрукти тощо), але після визволення Харківщини та правобережної Херсонщини перейшли до тактики випаленої землі.

«Неназвані в інтересах власної безпеки офіційні особи України кажуть, що гектари лісу були вирубані заради комерційної вигоди. Як мінімум половина деревини поїхала на Схід, решту могли передати на баланс Міністерства оборони РФ для спорудження укріплення на окупованій території», – зазначили у виданні "The Wall Street Journal".

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що українські археологи, історики та краєзнавці вимагають від Росії повернути вкрадені за століття наші старожитності.

Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal_3
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Від завтра (15 лютого) рибалкам не дозволено виловлювати прісноводного хижака. Заборона триватиме до 31 березня включно.
14 лютого, 21:47
Полтава
Диких звірів виявили напередодні під час проведення обліку у Вороньківському лісництві. Вони рухалися врізнобіч, тікаючи від дронів.
12 лютого, 06:01
Світ
Мікроскопічні залишки комах виявили ірландські студенти під час розкопок у графстві Нортумберленд. Знахідка неабияк здивувала науковців.
06 лютого, 12:23
Життя
Усі висаджені інвазійні дерева зарахували до президентської програми Зеленського «Зелена країна»
22 січня, 18:20
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12.11.2023, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09.11.2023, 10:12