Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal

КРИМІНАЛ
12.04.2023, 17:54
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal
Фото: Останній Бастіон

Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.

З цією метою окупанти взялися вирубувати під корінь рідкісні ліси на українському Півдні, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Wall Street Journal".

Отримані від аерокосмічної компанії "Maxar" супутникові знімки красномовно демонструють повністю знищений заповідний Таврійський ліс у Херсонській області.

Причому, як з'ясувалося, дерева з кущами вирубували впродовж останнього року відразу після російської окупації Лівобережжя, а спрямовували цінний ресурс через Крим і Кубань до комуністичного Китаю.

Фактично, загарбники не гребують відтворювати на практиці методи попередників – більшовиків, – які також вивозили на Московію з України все, що трапляється їм до рук.

Попервах окупанти обмежувалися виключно зерном і продовольчими товарами (овочі, фрукти тощо), але після визволення Харківщини та правобережної Херсонщини перейшли до тактики випаленої землі.

«Неназвані в інтересах власної безпеки офіційні особи України кажуть, що гектари лісу були вирубані заради комерційної вигоди. Як мінімум половина деревини поїхала на Схід, решту могли передати на баланс Міністерства оборони РФ для спорудження укріплення на окупованій території», – зазначили у виданні "The Wall Street Journal".

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що українські археологи, історики та краєзнавці вимагають від Росії повернути вкрадені за століття наші старожитності.

Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal_3
Читайте також:
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
14 липня, 12:45
Полтава
Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.
27 червня, 13:46
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47