Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal

КРИМІНАЛ
12 квітня, 17:54
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal
Фото: Останній Бастіон

Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.

З цією метою окупанти взялися вирубувати під корінь рідкісні ліси на українському Півдні, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Wall Street Journal".

Отримані від аерокосмічної компанії "Maxar" супутникові знімки красномовно демонструють повністю знищений заповідний Таврійський ліс у Херсонській області.

Причому, як з'ясувалося, дерева з кущами вирубували впродовж останнього року відразу після російської окупації Лівобережжя, а спрямовували цінний ресурс через Крим і Кубань до комуністичного Китаю.

Фактично, загарбники не гребують відтворювати на практиці методи попередників – більшовиків, – які також вивозили на Московію з України все, що трапляється їм до рук.

Попервах окупанти обмежувалися виключно зерном і продовольчими товарами (овочі, фрукти тощо), але після визволення Харківщини та правобережної Херсонщини перейшли до тактики випаленої землі.

«Неназвані в інтересах власної безпеки офіційні особи України кажуть, що гектари лісу були вирубані заради комерційної вигоди. Як мінімум половина деревини поїхала на Схід, решту могли передати на баланс Міністерства оборони РФ для спорудження укріплення на окупованій території», – зазначили у виданні "The Wall Street Journal".

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що українські археологи, історики та краєзнавці вимагають від Росії повернути вкрадені за століття наші старожитності.

Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Ліс на лівобережжі Херсонщині до та після російської окупації
Окупанти зрубали ліс на Херсонщині для КНР, – The Wall Street Journal_3
Читайте також:
Світ
Мешканка селища Праймур Сендз на острові Тасманія випадково натрапила на дивну істоту. Її винесло на берег із глибин Тихого океану.
22 вересня, 17:12
Світ
Ось уже понад 700 років жителі країни висхідного сонця використовують унікальну технологію, яка дозволяє зберігати наявну кількість дерев.
17 вересня, 21:31
Життя
«Вогні землетрусу» довгий час належали до старих народних казок.
13 вересня, 17:25
Життя
Дикі кабани на південному сході Німеччини містять високий рівень радіоактивного цезію.
11 вересня, 12:26
Політика
З обмілінням Дніпра і зникненням Каховського водосховища через дії росіян перед людським оком знову постала унікальна географія.
09 вересня, 19:53
Життя
Американські науковці з'ясували, яким чином відбувається "злам" геному організму-носія і підкорення його паразиту.
05 вересня, 17:22