Пересічні фіни продовжують спонсорувати окупантів, купуючи російський бензин

ЕКОНОМІКА
14 серпня, 17:09
Пересічні фіни продовжують спонсорувати окупантів, купуючи російський бензин
Фото: YLE

У той час, коли офіційний Гельсинкі допомагає Україні протистояти агресії, підприємливі жителі Фінляндії займаються паливним туризмом.

Про це йдеться у розслідуванні, підготовленого та оприлюдненого журналістами провідного суспільного мовника "Yle. TV 1", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясували наші закордонні колеги, починаючи з 24 лютого у середовищі фінляндських громадян сформувалася стійка група осіб, яка щотижня масово виїжджає до РФ на закупи бензину і дизеля.

На думку паливних туристів, яких співвітчизники природно охрестили зрадниками батьківщини, – нібито "сплачені ними гроші не йдуть і не можуть іти на підтримку російській агресії проти України, але для приватного бізнесу».

Своєю чергою, Державна митна служба Суомі не дає оцінок моральній стороні відвідування заправок на теренах РФ, куди їздять переважно люди з подвійним громадянством незалежно від етнічного походження.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати про те, що уряд Фінляндії хоче повністю відмовитися від імпорту російського газу.

вибір редакції
Читайте також:
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16 вересня, 09:27
Економіка
Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.
04 липня, 17:51
Економіка
Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.
15 червня, 19:23
Економіка
Лише цьогоріч у січні з України експортовано свіжої або охолодженої картоплі на понад $1 мільйон.
17 лютого, 07:42
Економіка
Звільнену торгову лакуну Україна поетапно заповнює доступними ринками інших країн, зокрема Європейським союзом.
06.07.2021, 13:07