Перша леді Зеленська курує процес перетворення українців на кастровану юрбу

ПОЛІТИКА
14 липня, 18:30
Перша леді Зеленська курує процес перетворення українців на кастровану юрбу

Той, хто впливає на мізки дітей, — контролює дорослих. Саме тому Зе-влада взялася перепрошивати освіту й науку України на догоду чужинцям.

Під патронажем Олени Зеленської вже від вересня у шкільну програму впроваджується американський курс під назвою «Уроки щастя». Про що буде цей курс, викладемо нижче по пунктах:

  • уміння будувати стосунки з людьми (щастя та стійкість нерозривно з цим пов'язані);
  • творчість і вміння бути творцем свого життя;
  • «людинознавство» — про розуміння того, що означає бути людиною;
  • вміння любити, співчувати, жити гідно та бути вільним;
  • мудрість і те, як зростати в ній, вміння осмислювати життя та досвід;
  • цінності й те, як важливо знати сенси життя;
  • емоційну компетентність — важливість емпатії, емоційного інтелекту, щоби розуміти емоційні потреби та почуття, як власні, так і свого оточення;
  • ментальне здоров'я, розуміння того, як дбати про нього.
Перша леді Зеленська курує процес перетворення українців на кастровану юрбу_1

У багатьох українців вже виникло багато думок із цього приводу, враховуючи перетин контекстів, в якій опинилась ця новина. Занотуйте: оголошення про це виходить у день влучення ворожих ракет в «Охматдит» як неприкрите підпорядкування американському психотерапевтичному мейнстриму.

Певно, це свідомість рожевих поні в умовах війни на контрасті з росіянами, які впровадили у шкільну програму військову підготовку та посилену ідеологічну індоктринацію, наслідки кризи інституту сім'ї. Так, нас будуть перепрошивати з малечку.

Всі ці речі тісно переплітаються. Власне, до чого ж веде розпад сім'ї як суб'єктної соціотворчої одиниці?

До переймання виховної функції державою чи головним ідеологічним органом суспільного утворення. Саме тому утопічні ідеології вбачають у сім'ї головну загрозу.

А чому? Ну, бо сім' і ширше родина унеможливлює уніфікацію мислення та поведінки, що легко відбувається при знищенному авторитеті батьків, відповідальності перед предками й нащадками і, як наслідок, онтологічної розгубленості індивіда.

За умов постмодернізму цінністю стає індивідуальне задоволення, а тому «звільнена» від відповідальності й обов'язків людина прагне до цього уявного блага. Це робить її вразливою і легко піддатливою до маніпуляцій.

Сучасний психотерапевтичний дискурс, який вийшов із кабінетів приватної практики у соціополітичний простір, а також перетворився із конкретного кризового запиту у добровільно-примусову практику «свідомого представника соціуму» імперативного характеру, стає дуже зручним та дієвим інструментом для уніфікації індивідів задля обіцяного світлого майбутнього у вигляді відсутності конфліктів, криз та перепон.

Рівність тепер вбачається у відсутності проблем. Це супроводжується характерним словником «безбар'єрності» (яке прикривається інклюзивністю і турботою про тих, хто потребує допомоги), різноманітними реформами та нововведеннями на політичному та практичному рівні (ті самі ґендерні квоти чи штрафні санкції за сексизм, гомофобію тощо) й, зрештою, виховним комплексом «нових людей», які мають бути носіями «нової етики».

Морально-етичні норми, духовні орієнтири та приклади поведінки традиційно були прерогативою сім'ї, однак у часи її кризи держава переймає ці функції замість того, аби знайти вихід з ситуації. Особливо це видно в Україні, де на розпад інституту сім'ї наклалась відсутність адекватної сімейної політики, що була б спрямована на її збереження, та останній цвях у домовину забила війна.

Під прикриттям «турботи про ментальне здоров'я» наша держава впроваджує панівний ліволіберальний дискурс, який шкодить нашій державності через тотальне зневаження основної структурної одиниці нашого суспільства. Саме завдяки їй ми й досі тримаємо фронт — це сім'я і, як наслідок воєнного часу, ще й постать батька-захисника.

В «Уроках щастя» відсутні згадки про сім'ю, про батьківщину, про здатність захищати себе та своє, про обов’язки та відповідальність, про труднощі як нормальну частину життя, про силу і право на неї. Замість цього пропонується... розніженість та зациклення на мінімальних психоемоційних станах.

І це у часи, коли ми переживаємо граничні стани та зовсім інакше сприймаємо реальність, аніж американські психотерапевти та представники бігфарми. Що це, як не чергова спроба знищити українську національну свідомість?!

Яке майбутнє чекає Україну та які цінності будуть насаджувати нам всупереч проявленим і закріпленим кров'ю? Коли та чи взагалі відбудеться критичне осмислення психотерапевтичного дискурсу та межі втручання держави в особисте життя?

Питання, як завжди, відкриті.
Автор : Анастасія Уразбаєва
Читайте також:
Війна
Деякі вчені уми самовито стверджують, що за минулі 300 років тривалість життя людства збільшилася. А з нею подовжився період інфантильності.
вчора, 07:14
Політика
Завдяки наполегливості США, Україна «зміцнила» свою обороноздатність. Від своєї ядерної зброї та стратегічної авіації до коктейлів Молотова.
23 жовтня, 19:21
Історія
Військо I-ї Французької імперії мало свій кодекс честі. На відміну від європейських сусідів там цінували життя, навіть заклятих ворогів.
13 жовтня, 16:21
Опінії
Західні політики, урядовці й інтелектуали вважають, що можна повернути час назад. Людська історія і життєвий досвід доводять, — це помилка.
15 вересня, 18:49
Світ
Тим часом міністр-плагіатор Оксен Лісовий за підтримки депутатів і урядовців насаджує дітям содомію. Служкам олігархів плювати на Україну.
09 серпня, 14:53
Війна
Вимагати від ресурсної федерації московії коїти геноцид спільнота науковців не поспішає. Певно, Луб'янка не дозволяє йти проти лінії партії.
15 липня, 12:35