Перший пішов – ФСБ звинуватила мешканця Карелії у «реабілітації нацизму»

СВІТ
14 липня, 12:42
Перший пішов – ФСБ звинуватила мешканця Карелії у «реабілітації нацизму»
Фото: Shutterstock

45-річного жителя Сеґежи намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за історичні дописи у соціальних мережах.

Таку інформацію оприлюднило Карельське реґіональне управління Слідчого комітету РФ, передає аґенція "Останній Бастіон".

Кремлівські силові структури звинувачують чоловіка у нібито порушенні частини 1 статті 354.1 Карного кодексу Росії – "Реабілітація нацизму".

За версією слідства, неназваний громадянин майже 2 роки публікував на своїх сторінках у соцмережах тексти, в яких містилися "свідомо неправдиві відомості про діяльність СССР у роки Другої світової війни".

Пресслужба Слідчого комітету РФ уточнює, що це перша подібна справа на території Карелії, яку порушили за матеріалами місцевого управління ФСБ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", 80 років тому у Києві більшовицькі окупанти розстріляли отця Андрія Бандеру.

Читайте також:
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22 липня, 12:06
Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.
19 липня, 08:48
Північнокорейський комуністичний режим на прохання демократичного уряду Південної Кореї відновив канал двостороннього зв'язку.
07:59
Душанбе завжди вважав леґітимною владою в Афґаністані офіційний Кабул і ніколи не вів перемовини з повстанцями-пуштунами.
вчора, 13:52
Тайфун, піщана буря, ураган, повінь, зливи...
вчора, 13:04
Представники незаконного збройного бандформування "Аль-Каїда" вбили 14 селян у Ніґері через відмову віддати харчі та ліки.
вчора, 10:39