Перший пішов – ФСБ звинуватила мешканця Карелії у «реабілітації нацизму»

СВІТ
14 липня, 12:42
Перший пішов – ФСБ звинуватила мешканця Карелії у «реабілітації нацизму»
Фото: Shutterstock

45-річного жителя Сеґежи намагаються притягнути до кримінальної відповідальності за історичні дописи у соціальних мережах.

Таку інформацію оприлюднило Карельське реґіональне управління Слідчого комітету РФ, передає аґенція "Останній Бастіон".

Кремлівські силові структури звинувачують чоловіка у нібито порушенні частини 1 статті 354.1 Карного кодексу Росії – "Реабілітація нацизму".

За версією слідства, неназваний громадянин майже 2 роки публікував на своїх сторінках у соцмережах тексти, в яких містилися "свідомо неправдиві відомості про діяльність СССР у роки Другої світової війни".

Пресслужба Слідчого комітету РФ уточнює, що це перша подібна справа на території Карелії, яку порушили за матеріалами місцевого управління ФСБ.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", 80 років тому у Києві більшовицькі окупанти розстріляли отця Андрія Бандеру.

вибір редакції
Читайте також:
Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.
08:49
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10 листопада, 08:01
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06 жовтня, 09:24
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08 вересня, 07:59
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30 серпня, 09:37
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22 липня, 12:06