Путін слідом за Зеленським став поборником сіонізму

СВІТ
10.11.2021, 08:01
Путін слідом за Зеленським став поборником сіонізму
Фото: Останній Бастіон

У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.

Свідченням цього є внесення міністерством юстиції РФ совєцької повнометражної кінострічки "Таємне та явне" (рос. Тайное и явное. Цели и деяния сионистов) до так званого "переліку екстремістських матеріалів".

Російські урядовці наголошують, що їхнє рішення ґрунтується на основі висновку колегії суддів Сиктивкарського міського суду від 5 липня 2021 року.

Як стверджують слуги Феміди Республіки Комі, «вказана стрічка насичена антисемітським змістом і не відповідає чинним нормам російського законодавства», нібито закликаючи до розправи над євреями.

Своєю чергою, нагадаємо, шедевр совєцької пропагандистської машини під назвою "Таємне та явне" знятий у 1973 році на Центральній студії документальних фільмів у Москві.

На загал кінострічка демонструє антисіоністську точку зору, яка переважала в ідеології СССР за часів Леоніда Брєжнєва.

Так, зокрема, сіоністський рух звинувачується у співпраці з нацистською Німеччиною (хоча Москва, де в уряді більшовиків до 1937 року переважали євреї, також не гребувала торгувати з гітлерівцями – прим. ред.), у тому числі у Голокості та винищенні корінних народів Совєцького Союзу (українців, білорусів, карелів, чеченців, ерзян, татар, евенків тощо).

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", 22 вересня 2021 року Верховна (з)Рада ухвалила кабальний закон про протидію антисемітизму, який забороняє будь-яку критику стосовно євреїв.

Фактично, Зе-команда та її політичні посіпаки у парламенті, як і 100 років тому більшовики, воліють накинути українцям чужинський світогляд, зокрема і на нашу історію, через подібні законодавчі заборони.

Адже віднині проявами антисемітизму в Україні офіційно вважаються та караються правоохоронними органами:

  • висловлювання незгоди, наприклад, із тим, що велика кількість олігархів в Україні – євреї;
  • виготовлення, поширення будь-яких матеріалів, що містять прояв антисемітизму чи юдофобії;
  • публічне використання матеріалів, символів і зображень антисемітського змісту;
  • умисне пошкодження, руйнування або осквернення пам'ятників, будівель, інших споруд, що належать особам єврейського походження, єврейським громадам і громадським єврейським організаціям.

Знаково, але щодо захисту українців Верховна Рада, Кабінет Міністрів і Офіс Президента аналогічного закону так і не ухвалили й до тепер.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Пакистан зняв обмеження на Wikipedia у вівторок, через кілька днів після того, як медіарегулятор країни заблокував сайт.
07 лютого, 20:45
Світ
Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.
03.12.2021, 08:49
Життя
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06.10.2021, 09:24
Світ
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08.09.2021, 07:59
Опінії
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30.08.2021, 09:37
Світ
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22.07.2021, 12:06