YouTube видаляє дезінформацію про вакцини

06 жовтня, 09:24
YouTube видаляє дезінформацію про вакцини
Фото: Google

Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?

Коронавірус — реальна загроза людству; але велика кількість людей все ще сумнівається з приводу доцільності вакцинації!

Дехто з них активно відстоює свою позицію у публічній площині, використовуючи соціальні мережі та блоґи.

Враховуючи значний економічний та соціальний ефект від пандемії, найбільший відеохостинг YouTube заявив, що починає видаляти будь-які матеріали, які містять неправдиву інформацію з приводу вакцинації від Covid-19.

Політика компанії передбачає блокування акаунтів, що розповсюджують подібні відео.

За даними BBC, уже видалено приблизно 130 000 роликів, які підсилювали паніку та впливали на небажання людей вакцинуватися.

Можливо це рішення пов’язано з виступом Джо Байдена, який зауважив, що соціальні мережі в значній мірі відповідальні за скептицизм людей відносно вакцинації, та закликав вирішити цю проблему.

Читайте також:
Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.
03 грудня, 08:49
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10 листопада, 08:01
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08 вересня, 07:59
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30 серпня, 09:37
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22 липня, 12:06
Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.
19 липня, 08:48