«Великий брат» всюди, або чому ваш смартфон вам не належить

СВІТ
03.12.2021, 08:49
«Великий брат» всюди, або чому ваш смартфон вам не належить

Агенти ФБР призвичаїлися розшифровувати закодовані повідомлення, надіслані пересічними американцями у соціальних мережах.

Відповідну фотокопію навчальної методички для спеціальної служби США виклало видання "The Record", інформує аґенція "Останній Бастіон".

У документі показано, як саме ФБР обходить чинне американське законодавство, отримуючи обмежений доступ до вмісту закодованих повідомлень від служб безпечного обміну, таких як iMessage, Line та WhatsApp.

При цьому, як виявилося, програмісти спецслужби США мають певні складності у розшифровці повідомлень, надісланих через Signal, Telegram, Threema, Viber, WeChat та Wickr; причина не стільки у високому рівні безпеці вказаних застосунків, скільки у відмові операторів надавати потрібні правоохоронцям дані.

Водночас у розпорядженні ФБР є цілком законні юридичні важелі для отримання різних типів особистої інформації навіть від тих провайдерів захищених повідомлень, які часто хваляться, що забезпечують підвищену конфіденційність для своїх користувачів.

Не слід забувати, що в Україні також існує подібна усталена практика незаконного зламу приватних смартфонів і комп'ютерів співробітниками силових структур, які під виглядом здійснення досудового розслідування зчаста фабрикують справи.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", найбільш згубний вплив на психіку людини виявляє Instagram, що викликано об'єктивними причинами.

«Великий брат» всюди, або чому ваш смартфон вам не належить_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
У Кремлі та на Банковій плідно працюють за узгодженим планом, написаним вихідцями з Юдиного коліна у Тель-Авіві.
10.11.2021, 08:01
Життя
Реальна турбота про світову спільноту, або черговий «цвях у труну» свободи слова?
06.10.2021, 09:24
Світ
Жаїр Мессіаш Болсонару взявся за обмеження соціальних мереж, адміністрація яких на власний розсуд видаляє облікові записи чи дописи.
08.09.2021, 07:59
Опінії
Боротьба з цензурою у соціальних мережах можлива лише за умови створення якогось альтернативного Інтернету, що важко собі уявити.
30.08.2021, 09:37
Світ
Провідний американський виробник фототехніки надалі утримуватиметься від висвітлення так званої уйґурської проблеми на території КНР.
22.07.2021, 12:06
Світ
Мешканцям Ямало-Ненецького автономного округу і Тюменської області віком до 14 років хочуть заборонити мати доступ до соціальних мереж.
19.07.2021, 08:48