«План перемоги України» від республіканців

ПОЛІТИКА
06.12.2023, 12:09
«План перемоги України» від республіканців
Фото: Fox News

Троє впиливових конґресменів із Республіканської партії США пропонують колегам покроковий сценарій. Тобто як Україні перемогти РФ.

Про це йдеться у матеріалі від Fox News із посиланням на власні джерела в американському парламенті. Зазначається, що велику доповідь надіслали однопартійцям очільники комітетів Палати представників із закордонних справ, збройних сил та розвідки — МакКол, Роджерс і Тьорнер.

Їхній план передбачає наступний тристоронній підхід:

  • передачу «важливої зброї Україні з максимальною швидкістю»;
  • посилення санкцій проти росії та її союзників;
  • «передачу заморожених російських суверенних активів Україні».

Вони стверджують, що продовження надання допомоги Україні стимулює економіку США та запобігає подальшій більшій війні. Наприклад, якщо хворий на імперські амбіції путін нападе на союзника по НАТО. 

«Байден неправильно веде найгіршу війну в Європі з часів Другої світової війни. Його слабкість не змогла стримати повномасштабне вторгнення росії в Україну, затягує війну і ризикує викликати подальшу агресію з боку супротивників Америки», — йдеться у доповіді.

Вони підкреслюють, що інспектори Пентаґону, Державного департаменту та урядової організації USAID не виявили жодного значного перенаправлення. Конкретніше, — жодного розкрадання чи нецільового використання допомоги США Україні.

МакКол, Роджерс і Тьорнер також спростували твердження про те, що на США лягає більший фінансовий тягар, ніж на їхніх союзників: у відсотках від ВВП 29 країн надали Україні більше допомоги, ніж США. Доповідь також містить діаграми, які демонструють, що сукупна зовнішня допомога Україні перевищує внески США 55% на 45%.

Конґресмени-республіканці наголошують на зародженні альянсів росії із комуністичним Китаєм і теократичним Іраном, стверджуючи, що «підтримка України проти Москви зараз також стримає Пекін і Тегеран». Це очевидний факт, який досі ігнорують деякі їхні однопартійці.

Одна уже зараз зрозуміло, що ці правильні слова та заклики не змусять більшість республіканців на чолі зі спікером Джонсоном перестати блокувати пакет допомоги Україні, шантажуючи ним, щоби досягнути внутрішньополітичних пріоритетів. Але добре, що правильна риторика з'являється у прореспубліканських медіа, зокрема на Fox News.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що штати Пенсильванія, Техас та Аризона, де більшість населення підтримує республіканців, отримала третину державних видатків для розвитку промисловості. Саме там роблять зброю для Сил оборони України.

«План перемоги України» від республіканців_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Країна виділить 250 мільйонів євро на закупівлю боєприпасів для України.
01 березня, 18:44
Політика
Джозеф Байден закликав Конгрес його прийняти.
05 лютого, 10:05
Війна
Сенат планує розпочати процедурні слухання в понеділок і поставити закон на голосування незабаром після цього — в середу.
03 лютого, 09:13
Війна
Терміни постачання з міркувань безпеки не розголошуватимуть.
31 січня, 10:51
Війна
А британський прем'єр-міністр Ріші Сунак сьогодні оголосить про понад $3 млрд військової підтримки Україні від Великої Британії.
12 січня, 10:05
Опінії
Німецька влада досі боїться надавати українським захисникам засоби далекобійного знищення окупантів. Фантоми минулого ширяють Берліном.
10 січня, 07:10