Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину

ВІЙНА
09.11.2022, 17:00
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину

Адміністративна межа Харківської та Луганської областей – одне з найгарячіших місць Східного фронту, там активно працюють наші захисники.

Відповідний фото- і відеозвіт із передової лінії оприлюднила у Facebook пресслужба 66 Окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Як з'ясувалося, бойові будні фронтового підрозділу проходять у складних погодних умовах, коли після дощів контрнаступальні дії доводиться скорочувати через розмиті польові та мінування асфальтованих доріг.

У зв'язку з цим колісна і гусенична військова техніка 66 ОМБр потребує частішого догляду, тому на полювання за російськими окупантами виходить аеророзвідка.

«Повітряна розвідка 66-ї бригади виявила танк окупантів на одній із сільських доріг. Z-танчик рашистів надто поспішав. Вочевидь на підмогу своїм або для виконання інших злодіянь. Але трішки не встиг... Тож ми навели за отриманими координатами арту і вдарили по техніці, в яку влучили з першого пострілу», – прокоментували у пресслужбі 66 ОМБр.

У підрозділі, сформованому здебільшого з уродженців і жителів Полтавської області, наголошують, під рідним прапором неба й пшениці гідно боронять Вітчизну заради спокою та вільного майбутнього дітей.

«Перебуваючи у лісах під Лиманом чи у степах під Греківкою, військовики 66-ї бойової бригади гордо несуть прапор своєї країни! Він із ними всюди – на рукавах у формі нашивок. На бойовій техніці тощо. Він –  на передовій, а отже першим, як і годиться, повертається у визволені від окупантів населені пункти», – додають у пресслужбі 66 ОМБр.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поблизу Макіївки на Луганщині ЗСУ знищили цілий батальйон мобілізованих росіян із Воронезької області.

Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_1
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_3
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_5
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_7
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_9
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_11
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_13
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_15
Полтавські воїни з лав 66 бригади показали, як боронять Батьківщину_17
Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур має на меті впокорити Україну, тому за його наказом мобілізовано до 500 тисяч представників "гарматного м'яса".
06 лютого, 07:00
Війна
Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.
02 лютого, 07:46
Історія
Під час масштабного будівництва нового автошляху між містами Плоєшті та Бузеу неподалік Бухаресту робітники виявили середньовічне поховання.
28 січня, 16:48
Війна
Східний фронт у вогні, бо українські захисники нещадно випалюють у степах Донецької області російську нечисть, яка ніяк не вгамується.
28 січня, 07:48
Війна
Захисники України цілодобово продовжують виконувати поставлені командуванням завдання з відсічі російської масштабної збройної агресії.
25 січня, 19:12
Війна
Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.
23 січня, 18:27