Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!

ВІЙНА
08.11.2022, 19:12
Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!

Західні посадовці та аналітики прогнозують, що війна у форматі активних бойових дій буде тривати ще пів року.

І після цього росії буде вже просто нічим воювати, бо запаси озброєння та боєприпасів вичерпаються, ми вже це спостерігаємо.

У цій формулі практично все вірно, але знову не врахований чинник Збройних Сил України – набраний темп по могилізації чмобіків, знищенню військової техніки, складів, штабів і в принципі – розумний та продуманий підхід до ведення бойових дій робить строк у 6 місяців просто фантастичним.

Фактично, ми вступаємо у фазу, коли ворог напряму чи через агентів впливу та корисних ідіотів настійливо буде нав'язувати Україні перемовини про "мир".

Кожен українець розуміє ціну таких домовленостей і мету, яку переслідує ворог – отримати час для підготовки реваншу, хай навіть на це знадобиться 5-10-20 років.

Різні тези, що Крим потрібно повертати дипломатичним шляхом, що потрібно шукати шляхи щодо деескалації вже починають просочуватися в український інформаційний простір.

Лише повне звільнення всіх українських територій і визнання росією повної поразки з відповідними репараціями – запорука довготривалого миру, бо непокаране зло повертається сильнішим.

І бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" воюють саме за це (див. фото нижче – прим. ред.) – за мирне майбутнє, за те, щоб діти бачили війну лише у кіно і сторінках підручників.

Для цього зло повинно бути покараним!
Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!_1
Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00
Економіка
Армійці й підприємці давно дійшли висновку, що Україні потрібен ринок оборонних технологій, а не монополіст у вигляді "Укроборонпрому".
13.12.2022, 07:37
Війна
Парадоксальний ефект – лютневе вторгнення російських окупантів прискорило процеси створення ефективної армії нового зразка.
02.12.2022, 19:23
Історія
Одним із різновидів українських військових формувань Другої світової війни були охоронні батальйони шуцманшафту.
22.08.2022, 20:30
Опінії
Війна – путівка в 1000+1 відтінок травматизму. Зокрема і психологічного.
17.06.2022, 09:12