Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!

ВІЙНА
08.11.2022, 19:12
Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!

Західні посадовці та аналітики прогнозують, що війна у форматі активних бойових дій буде тривати ще пів року.

І після цього росії буде вже просто нічим воювати, бо запаси озброєння та боєприпасів вичерпаються, ми вже це спостерігаємо.

У цій формулі практично все вірно, але знову не врахований чинник Збройних Сил України – набраний темп по могилізації чмобіків, знищенню військової техніки, складів, штабів і в принципі – розумний та продуманий підхід до ведення бойових дій робить строк у 6 місяців просто фантастичним.

Фактично, ми вступаємо у фазу, коли ворог напряму чи через агентів впливу та корисних ідіотів настійливо буде нав'язувати Україні перемовини про "мир".

Кожен українець розуміє ціну таких домовленостей і мету, яку переслідує ворог – отримати час для підготовки реваншу, хай навіть на це знадобиться 5-10-20 років.

Різні тези, що Крим потрібно повертати дипломатичним шляхом, що потрібно шукати шляхи щодо деескалації вже починають просочуватися в український інформаційний простір.

Лише повне звільнення всіх українських територій і визнання росією повної поразки з відповідними репараціями – запорука довготривалого миру, бо непокаране зло повертається сильнішим.

І бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" воюють саме за це (див. фото нижче – прим. ред.) – за мирне майбутнє, за те, щоб діти бачили війну лише у кіно і сторінках підручників.

Для цього зло повинно бути покараним!
Головним перемовником з росіянами будуть... ЗСУ!_1
Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43
Війна
"Велику" (за розмірами) росію, на жаль, ніяк перемогти виключно військовим шляхом, але її слід розхитати (зсередини), прискоривши розпад.
14 лютого, 21:10
Війна
Доки стогін за ліквідованими у Макіївці мобілізованими вбивцями шириться росією, українські захисники готуються до вторгнення у ворожі тили.
03 січня, 22:02
Війна
Славетна вітчизняна колісна самохідна гаубиця як ніколи раніше у строю, допомагає нашим захисникам визволяти від росіян Донбас.
26.12.2022, 22:00