Поблизу Макіївки знищено батальйон мобілізованих із Воронезької області

ВІЙНА
06.11.2022, 09:12
Поблизу Макіївки знищено батальйон мобілізованих із Воронезької області
Фото: Google

Сотні загиблих чоловіків, які покірно пішли на заклання в український ґрунт заради забаганок бункерного діда, не повернуться додому в РФ.

Такі відомості з Воронежа оприлюднили незалежні журналісти-розслідувачі з видання "Verstka.Media", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у під час бою за село Макіївка Сватівського району Луганської області безповоротних утрат зазнав цілий батальйон сил загарбників, сформований виключно з щойно мобілізованих росіян.

Дружини, матері та інші родичі безславно убитих в українському степу московитських чоловіків уточнюють – ідеться щонайменше про півтисячі так званих "200-х".

Однак деяким окупантам усе ж таки вдалося вижити у пеклі й втекти з поля бою углиб тимчасово загарбаної території Луганщини, звідки їх не випускають кадировці та "вагнерівці".

«Я – командир батальйону щойно мобілізованих, які проходили підготовку у військовій частині №2079. Нам обіцяли, що привезуть до району Сватового, де ми дислокуватимемося за 15 кілометрів від лінії фронту як "територіальна оборона". Проте у ніч з 1 на 2 листопада весь наш батальйон привезли безпосередньо на лінію зіткнення та наказали окопуватися й утримувати лінію оборони. Фактично, нас викинули у небезпечні, вже пристріляні лісопосадки, сказали окопуватися. А у нас на батальйон було всього три лопати, забезпечення взагалі ніякого не було.

Ми як змогли окопалися, а під ранок почався обстріл: артилерія, "Гради", міномети, коптери, нас просто розстрілювали. Коли все почалося, офіцери одразу втекли. У перервах між обстрілами ми намагалися окопуватись, але нас одразу обчислювали коптери та просто розстрілювали. Мені особисто відомо, що з 570 осіб живих лишилося 29, ще 12 поранено, решта – "двохсоті". Там було справжнє пекло», – змалював ситуацію журналістам видання "Verstka.Media" вцілілий мобілізований росіянин, який назвався Алєксєєм Агафоновим.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", родичі "гарматного м'яса" з лав 55 гірської мотострілецької бригади війська московії б'ють на сполох через відсутність зв'язку впродовж двох тижнів.

Читайте також:
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 27 січня
27 січня, 10:45
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 25 січня
25 січня, 11:11
Війна
Невелика частина Харківської області все ще перебуває під окупацією, але українські захисники не дають ворогам відновити наступальні дії.
24 січня, 20:54
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 24 січня
24 січня, 10:09
Війна
Оперативна інформація про ситуацію на фронті станом на ранок 23 січня
23 січня, 10:55
Війна
Українські військові завдали 17 ударів по скупченню противника та техніки
22 січня, 11:01