Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи

СВІТ
06.06.2021, 12:17
Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи
Фото: Global News

На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.

Днями чилійський президент Себастьян Пінера заявив, що намагатиметься пришвидшити ухвалення нормативно-правового акту про узаконення одностатевих союзів, інформує "Reuters".

Поборники гомосексуальних "цінностей" давно наполягали на прийнятті відповідного закону, але владна консервативна коаліція цієї південноамериканської країни всіляко стримувала його просування у Конґресі.

«Моя особиста думка відома: я вважаю, що у нашій країні настав час рівних шлюбів. Усі люди, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, зможуть жити, любити та створювати сім'ю з усім правовим захистом і гідністю, яких вони потребують і заслуговують», – висловився президент Чилі з парламентської трибуни до народних обранців.

У разі, коли вказаний акт буде ухвалено, чилійська ЛҐБТ-спільнота отримає законодавчу основу для впровадження інших своїх тоталітарних новацій зі знищення традиційних цінностей і обмеження прав незгодних.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", невдоволені насадженням ґендерної ідеолоґії громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.

Читайте також:
Політика
Чи відомо вам, хто, як і коли штучно поєднав фройдистський психоаналіз з ідеями Карла Маркса. Ні? Тоді ми розповімо!
07.07.2023, 16:00
Виміри
У вівторок, 4 липня, у Полтаві планують відкрити фотовиставку з дивною назвою, схожою на пароль до Wi-Fi – "ЛҐБТІК+ на захисті України".
03.07.2023, 12:00
Політика
Міжнародні організації, які потурають російській агресії проти України, взялися впроваджувати у життя глобальну дегуманізацію людства.
23.06.2023, 16:39
Політика
Один із найпрестижніших і шанованих американських вишів запровадив нові "лексичні норми" для своїх студентів і викладачів.
14.06.2023, 19:56
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22.04.2023, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45