Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи

СВІТ
06 червня, 12:17
Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи
Фото: Global News

На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.

Днями чилійський президент Себастьян Пінера заявив, що намагатиметься пришвидшити ухвалення нормативно-правового акту про узаконення одностатевих союзів, інформує "Reuters".

Поборники гомосексуальних "цінностей" давно наполягали на прийнятті відповідного закону, але владна консервативна коаліція цієї південноамериканської країни всіляко стримувала його просування у Конґресі.

«Моя особиста думка відома: я вважаю, що у нашій країні настав час рівних шлюбів. Усі люди, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, зможуть жити, любити та створювати сім'ю з усім правовим захистом і гідністю, яких вони потребують і заслуговують», – висловився президент Чилі з парламентської трибуни до народних обранців.

У разі, коли вказаний акт буде ухвалено, чилійська ЛҐБТ-спільнота отримає законодавчу основу для впровадження інших своїх тоталітарних новацій зі знищення традиційних цінностей і обмеження прав незгодних.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", невдоволені насадженням ґендерної ідеолоґії громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.

Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13 листопада, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23 червня, 11:34
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29 квітня, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05 квітня, 08:59
Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".
16 березня, 15:46