Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи

СВІТ
06.06.2021, 12:17
Президент Чилі хоче якнайшвидше леґалізувати одностатеві союзи
Фото: Global News

На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.

Днями чилійський президент Себастьян Пінера заявив, що намагатиметься пришвидшити ухвалення нормативно-правового акту про узаконення одностатевих союзів, інформує "Reuters".

Поборники гомосексуальних "цінностей" давно наполягали на прийнятті відповідного закону, але владна консервативна коаліція цієї південноамериканської країни всіляко стримувала його просування у Конґресі.

«Моя особиста думка відома: я вважаю, що у нашій країні настав час рівних шлюбів. Усі люди, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, зможуть жити, любити та створювати сім'ю з усім правовим захистом і гідністю, яких вони потребують і заслуговують», – висловився президент Чилі з парламентської трибуни до народних обранців.

У разі, коли вказаний акт буде ухвалено, чилійська ЛҐБТ-спільнота отримає законодавчу основу для впровадження інших своїх тоталітарних новацій зі знищення традиційних цінностей і обмеження прав незгодних.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", невдоволені насадженням ґендерної ідеолоґії громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.

Читайте також:
Політика
Адепти радикальної лівої ідеології фройдо-марксизму будуть контролювати цензуру в Україні, особливо спостерігатимуть за медіаресурсами.
22 квітня, 19:56
Політика
Для адептів цієї химерної ідеологічної системи ліквідація традиційних відносин, норм моралі та сім'ї – "найкраще", що може статися...
09.12.2022, 18:45
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23.02.2022, 09:26
Мистецтво
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Світ
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Політика
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01