Президент Литви звернувся до вільної Української Нації

СВІТ
06.12.2022, 21:23
Президент Литви звернувся до вільної Української Нації
Фото: Facebook

У борні проти чисельнішого й озброєного до зубів ворога зі Сходу українці довели свою незламність і право бути в єдиній Європейській сім'ї.

Про це з нагоди Дня Збройних Сил України на Facebook-сторінці звернувся до нашого народу президент Ґітанас Науседа, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Литовський лідер підкреслив мужність, згуртованість, демократизм, хоробрість і героїзм всіх українців, як тих, що на фронті нищать окупантів, так і тих, хто у тилу наближає спільну Перемогу.

«Немає сьогодні в Європі більшої, такої палкої та відданої любові до Батьківщини, з якої щоранку прокидаються ваші захисники власної свободи. Сьогодні весь Світ захоплюється боротьбою... кожного українця, який відстоює свободу, бореться за свою родину, свій дім, свою Батьківщину. Таку сильну націю ніколи не здолати! Ви герої! Всі ви герої!», – зазанчив Ґітанас Науседа.

Водночас слід зауважити, що Литва разом з іншими нашими східноєвропейськими сусідами рішуче відстоює спільно узгоджену антиросійську позицію, за якою не передбачено схиляння Києва до перемовин із Москвою.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українські інструктори разом із партнерами з Північноатлантичного альянсу пройшли курси міжнародних інструкторів у Литві.

Читайте також:
Світ
Вітчизняні науковці, які не можуть працювати в Україні внаслідок російської агресії, можуть отримати ґрант у Суомі.
06 лютого, 21:45
Війна
"Збережіть час, гроші і життя, дайте українцям необхідну зброю..."
02 лютого, 12:27
Світ
27-річна уродженка Алмати Мадіна Каттер вже кілька років мешкає у Німеччині, де заснувала благодійну організацію "Bulletproof Ukraine".
15 січня, 20:07
Світ
Берлін продовжує дивувати еволюцією на тлі постійної російської агресії та ядерного шантажу Москви проти цивілізованого світу.
06 січня, 06:00
Світ
ЄС підтримуватиме український народ на всіх фронтах: гуманітарному, економічному, політичному, дипломатичному та військовому.
01 січня, 14:56
Світ
Адмірал Тоні Радакін: «У москві гола шафа», тоді як понад 50 союзників підтримують Київ»
15.12.2022, 19:33