Прикордонники відбили ВОП і полонили «вагнерівця» у Бахмуті

ВІЙНА
16 лютого, 20:13
Прикордонники відбили ВОП і полонили «вагнерівця» у Бахмуті

Східний фронт палає вогнем, до зубів озброєна багатотисячна російська навала не сповільнюється ні на день, воліючи загарбати наш Донбас.

Красномовні свідчення з околиць незламної фортеці Бахмут оприлюднила Державна прикордонна служба України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, хоробрі українські захисники взяли у полон загарбника із лав приватної військової компанії "Вагнер" кривавого путінського кухаря Євгєнія Прігожина.

«Напередодні, 15 лютого, бойовий розвідувальний дозор воїнів ДПСУ здійснив наліт на позиції окупантів. Наші захисники захопили позицію, увійшли у ворожий тил та атакували окупантів. Зі стрілецької зброї знищили до 5 загарбників, 1 взяли у полон», – відзвітували вітчизняні прикордонники.

Окремо слід зауважити, що підрозділи ПВК "Вагнер" за останні кілька тижнів істотно "поріділи" через велику інтенсивність боїв на Бахмутському напрямку, особливо у битві за Соледар.

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що війна не припиниться з виходом Сил оборони України на міжнародно визнаний державний кордон 1991 року поки існує єдина Росія.

Читайте також:
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34
Війна
Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.
23 квітня, 18:23
Війна
Спостереження з передових шанців Східного фронту, де години стають вічністю від постійних і лунких розривів полум'яних "кабанів".
27 березня, 16:01
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46