Путін буде балотуватися на виборах президента рф у 2024 році

ПОЛІТИКА
06.11.2023, 15:12
Путін буде балотуватися на виборах президента рф у 2024 році

Зеленський вирішив взяти приклад із кремлівського диктатора.

Владімір путін вирішив брати участь у президентських виборах на росії, які заплановані на березень 2024 року, що дозволить йому залишатися при владі щонайменше до 2030 року.

Путін вважає, що повинен «провести росію через найнебезпечніший період за останні десятиліття».

Про це повідомляє Reuters із посиланням на шість джерел.

За словами анонімних співрозмовників, новини про рішення путіна «вже просочилися», і його радники зараз готуються до кампанії та виборів путіна.

Для деспота, рейтинг схвалення якого, як свідчать опитування громадської думки, всередині росії становить 80%, вибори є формальністю. Тим більше, він балотуватиметься за підтримки держави, державних ЗМІ та майже повної відсутності інакодумства у суспільстві.

Іноземне дипломатичне джерело, яке побажало залишитися невідомим, повідомило, що путін ухвалив рішення нещодавно і що оголошення буде зроблено найближчим часом.

«Хоча багато іноземних дипломатів, розвідників та офіційних осіб заявляють, що очікують, що путін залишиться при владі на все життя, досі не було конкретного підтвердження його планів балотуватися на президентських виборах у березні 2024 року» — додає Reuters. 

Володимир Зеленський вирішив не відставати від кремлівського диктатора. Він також хоче провести президентські вибори у березні 2024 року.

Народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що на Банковій дали доручення готуватися до президентських виборів під час війни.

«За моєю інформацією, Володимир Зеленський прийняв рішення провести президентські вибори в наступному році. Він дав доручення Офісу президента готуватись до виборів, які планують провести 31 березня 2024 року. Це начебто конституційний термін - остання неділя березня. Пояснити таке рішення суспільству вони збираються тим, що це начебто вимога західних партнерів. Зокрема, тим, що якщо не провести ці вибори, то Зеленський втрачає легітимність. Особливо на фоні того, що Путін в березні планує провести вибори» — сказав Гончаренко.

За словами нардепа, західні партнери не вимагають від України проведення виборів під час війни.

«Хочу відразу запевнити, що західні партнери ніяких виборів від нас не вимагають. Немає жодних публічних чи не публічних вимог. Це ніяк не повʼязано з нашими партнерами. Це виключно політичні завдання, які перед собою ставить Офіс президента. Мова йде виключно про президентські вибори. Оскільки парламентські прямо заборонені Конституцією України»  — зауважив Гончаренко.

Нагадаємо, що днями міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у інтерв'ю Sky News, що Зеленський розглядає можливість проведення президентських виборів під час воєнного стану.

Згідно зі Статтею 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (пункт 2) на території України, де запроваджено воєнний стан, забороняється проведення президентських виборів, а також виборів до органів місцевого самоврядування.

Для проведення виборів у березні 2024 року Зеленському потрібно або не продовжувати термін дії воєнного стану, або внести зміну до Закону.

У вересні Зеленський заявив, що у разі, якщо Верховна Рада ухвалить відповідний закон, у 2024 році відбудуться президентські вибори, на них він обов'язково балотуватиметься.

Після цього ЦВК вирішило перевірити систему Державного реєстру виборців.

Перед цим Центральна виборча комісія затвердила орієнтовний обсяг видатків на президентські вибори та вибори народних депутатів у 2024 році.

Орієнтовний обсяг видатків, необхідних для проведення виборів президента України на 2024 рік, склав понад 5,4 млрд грн.

З початку 2023 року «Останній Бастіон» говорив про те, що глава держави Андрій Єрмак активно готується до чергових виборів під час війни, та хоче привести Володимира Оманського на другий преЗЕдентський термін.

Для цього Єрмак і Ко, заручившись підтримкою олігархічних засобів масової дезінформації, роблять все можливе, щоб єдиними джерелами дезінформації для українців стали «ЗелеМарафон»" та російськомовний телеканал «FREEДОМ», що щедро фінансуються з бюджету.

Ми не розуміємо яким чином Банкова планує забезпечити легітимність виборів під час війни, якщо в них не зможуть взяти участь військові, виборці на тимчасово окупованих територіях та мільйони українців, які були змушені виїхати за кордон. Це буде прямим порушенням конституційних прав громадян України.

Але владу це не турбує, вони схвильовані падінням рейтингу довіри до Зеленського, тому хочуть провести вибори якнайшвидше.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Світ
Це доведено замахом на Трампа, який, у результаті, став на користь діда Дональда, бо жертв люблять скрізь. Але, це не точно...
16 липня, 13:45
Світ
Він — єдиний іранський політик і колишній голова держави, який засудив російську агресію проти України. РФ назвав «сатанинською країною».
03 червня, 19:23
Позиція
І якщо Мамай намагається отримати повій та куховарок, то Зеленський з Єрмаком — всю країну.
30 квітня, 17:22
Політика
«Нам також важливе виживання та сила України», — заявив 45-й президент США, здивувавши своїх однопартійців. Почалася велика гра за виборця.
24 квітня, 20:23
Світ
Виявляється, соціалізм не дуже корисний для економіки. Хто б міг подумати, що саме так працює міжнародний ринок і світовий порядок.
21.11.2023, 10:01
Політика
Журналісти опублікували депеші, які «згори» отримали місцеві чиновники
07.11.2023, 13:06