Режим Бердимугамедова полює на вірян, які відвідують мечеті

СВІТ
09.02.2022, 08:37
Режим Бердимугамедова полює на вірян, які відвідують мечеті
Фото: Azat Habar

Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.

Про це свідчить інформація, зібрана в очевидців і оприлюднена виданням "Azatlyk Radiosy", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що силові структури диктаторського режиму Ґурбанґули Бердимугамедова запровадили жорсткі заходи для тих громадян, кого запідозрили у відвідуванні мечетей.

«Від початку лютого у Туркменістані вірян стали активніше викликати на допити. У Марийському велаяті чиновники Міністерства національної безпеки посилили контроль за тими, хто привселюдно насмілюється молитися чи згадувати уривки з Корану. Силовики вибірково телефонують всім, кого також запідозрили у зберіганні релігійної літератури вдома», – йдеться у матеріалі видання "Azatlyk Radiosy".

На думку пересічних жителів середньоазійської країни, вищенаведені факти – ніщо інше як спроба диктаторського режиму здолати рештки інакодумства, що проявляються у глибокій релігійності туркмен.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", поліція Туркменістану також не перший рік б'є власних громадян за відмову збирати бавовну.

Читайте також:
Світ
Російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.
20 січня, 17:30
Світ
Усвідомлюючи неминучість смерті ресурсної федерації московії, спадкоємці Дзержинського-Єжова-Бєрії взялися цементувати дійсність ГУЛАГу.
01.12.2022, 09:18
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13.08.2022, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16.04.2022, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16.04.2022, 07:51
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14.01.2022, 13:42